Crystal Nails

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges összetételű, közepesen sűrű, tégelyben enyhén kékes árnyalatú, átlátszó épitő zselé.

Egy titkos összetevőnek köszönhetően az anyag összetartja magát, nem folyik el, nem lapul le. Önterülő, így nagyon könnyű eloszlatni a felszínen, mégis kiválóan megtartja a felépített formát, ami gyors és pontos munkát eredményez. Maximális kontrollt biztosít, mely a minőségi munka elengedhetetlen kelléke. Rövid és hosszú körmök kialakításához is használható hajlítható zselé. A kevésbé gyakorlott körmösöknek is ajánlott, a magasabb szintű munka érdekében.

Renike77

2019. január 12.

A Crystal Nailsről alapból is azt gondolom, hogy a number one és nem érdemes rajta spórolni. De ez a zselé a többi CN zselé között is a legjobb. Kötés után valóban keményebb és strapabíróbb, mint a többi zselé. Könnyem felvihető és formázható, nem túl kemény és nem túl lágy zselé, jól lehet vele dolgozni. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Színezékek: CI 60725, CI 42090

Szintetikus színező anyag. (Lila)