Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   százforintos boltok, online

A Hugo Boss vagy a Boss Elements másolata.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tothkrisz

2024. január 26.

Nem jó. Leginkább az olcsó citromos légfrissítőhöz hasonlít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Nem jó. Leginkább az olcsó citromos légfrissítőhöz hasonlít.

CalMag

2015. június 9.

Valóban nehéz megtalálni,ez mi is lenne...
Lacoste és Hugo Boss keverék a Cuba vegyészeinek elképzelése alapján :D
Nem tetszik,de egynél több csillag,mert tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Valóban nehéz megtalálni,ez mi is lenne...
Lacoste és Hugo Boss keverék a Cuba vegyészeinek elképzelése alapján :D
Nem tetszik,de egynél több csillag,mert tartós.

x

2014. szeptember 23.

Még soha nem adtam egy pontot. De ha adtam volna is, most visszavonnám, mert még a legszörnyűbb cuccoknak is van valami enyhítő tulajdonsága. Ennek nincs.

Üvegbe zárt hányinger.

Annyira jókat írnak róla fragranticán, és emlékszem, valami kapcsán itt is dicséretet kapott. Nekem ez annyira nem, hogy émelygek tőle. Van benne egy jegy vagy akkord, amitől rosszul vagyok. Érzem pl. a Boss Bottled közepén egy darabig, de ott elvegyül a többi között. Itt viszont csak az van, abból az egy borzalmas izéből áll az egész "parfüm"!

Aki ismeri a Boss Elementst, vagy a Hugo Bosst, elárulná, hogy azoknak is ilyen szaguk van? Mert a Cubát ismerve arra gyanakszom, hogy ez jó koppintása egy borzalmas löttynek. A Gold, Orange és Prestige nagyon jó, ezt se ronthatták el ennyire. Az eredeti is ilyen büdös kell hogy legyen, és punktum.

Annyira jó véleményeket olvastam róla, hogy képes voltam csak azért felpakolni ide, hogy kifejezzem mélységes csalódottságomat. Az üvegbe zárt hányinger.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Üvegbe zárt hányinger.