Cuba Paris

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2015. február 26.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   százforintos boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illatösszetevők: vérnarancs, grapefruit, borsmenta, dohány, vanília, cédrus

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Isabell

2019. december 24.

A notinon nézegettem a parfümöket, amikor a semmiből feldobta az oldal ajánlásnak ezt a parfümöt. Csak jókat olvastam róla, így gondolkodás nélkül megrendeltem a férjemnek. Fantasztikus az illata, nagyon tetszik neki is és nekem is. 🤗 Csillagos 5-ös! ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

pinky001

2018. november 5.

Elfogult leszek, de nekem ez a herceg-illat... :) Isteni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

Elfogult leszek, de nekem ez a herceg-illat... :) Isteni...

baba_girl_16

2018. szeptember 12.

Pár éve lelt rá a férjem erre a parfümre, egyből megszerette és először csak a kis-, majd később a nagy kiszerelést is megvásároltuk. Azóta is az egyik kedvence neki és én is nagyon szeretem az illatát. Tartós és tényleg iszonyatosan jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Timi8

2017. február 18.

Az idén 65. életévét betöltő apukàm imàdja az édesebb, fűszeresebb (de semmiképp sem az afféle "öreguras", hanem abszolùt modern! ) illatokat, főleg ha balzsamosan làgyak, vanìlia, tonka vagy bőrős esetleg dohànyos jegyek is tàrsulnak mellé. Több minőségi parfümje is van: Guerlain, YSL, Givenchy... Imàdja a minőséget, imàd illatozni és imàdja ha meg is jegyzik, hogy finom illata van vagy esetleg faggatjàk, hogy mi ez az ùj illat?!
Sőt, ùgy tudom, bejàr egy-két parfümériàba is csak ùgy csacsogni a csinos, fiatal eladòlànyokhoz. Bàr apum kiejtése nem tökéletes (nem minden parfüm nevét ejti jòl) viszont simàn leiskolàzza a kiscsajszikat :) ...azok meg csak pislognak tàtott szàjjal ;))) Szòval képben van az öreg! Legalàbbis az eladò lànykàknàl sokkal jobban sajnos vagy szerencsére.
Minőség ide vagy oda, nyilvàn mindenkinek màst jelent, de valamiért a Cuba Gold is és ez is àllandò illatai, ragaszkodik hozzàjuk. Valamiért de nem véletlenül: finomak, tartòsak, minőséginek érződő illatùak, az àruk pedig vicc kategòria. Szerintem amìg csak kaphatòk repertoàrban maradnak apukàmnàl, tényleg szuper illatok! Ja, nem mellékesen akinek bejön a Paco Rabanne 1 Million-je, de nem akar/nem tud érte annyit kiadni, ìme egy tökéletes alternatìva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Nicolei094

2016. január 23.

Párom nemrég kezdte el használni ezt az illatot, szerintem nagyon finom édes illat. Úgy érzem, hogy tartós is, nekem a csomagolása is nagyon tetszik és praktikus. Az üzletben volt többféle illat, de szerintem ez a legjobb az összes közül, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

CalMag

2015. június 9.

Nem olyan jó,mint a New Brand Gold,vagy a Blue Up Rich,
de,tartós,és érdemes megvenni/használni.
Viszont,akár az eredetit,akár a sok utánzatot nézzük,sokan használják,
eléggé tucat illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Nem olyan jó,mint a New Brand Gold,vagy a Blue Up Rich,
de,tartós,és érdemes megvenni/használni.