Cuccio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Extra hidratáló krém

Értékes argán olajjal és ureával. Használja a legszárazabb bőrfelületeken,sarok repedéseknél.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nikilane

2014. július 8.

Meg vettem nagy kiszerelésben, hogy végre egy hatékony krémet tudjak a vendégeim lábára használni.
A tapasztalataim eddig: az illata frissítően mentolos és enyhén citrusos.
Az állaga jó sűrű és nagyon kicsi mennyiség is elég belőle, hogy bekrémezzük vele a sarkat vagy akár az egész talpat. Nagyon sokáig masszírozható ezzel a mennyiséggel a talp. Viszont vigyázat, ha bekentük az egész talpat óvatosan lépkedjünk, mert ha papucsba lépünk könnyen elcsúszhatunk!
De ennek ellenére viszonylag gyorsan beszívódik (max. 6-7 perc kb.), és végül egy fura "réteget" hagy a bőrön, ami már nem csúszkál. (A kezemen idegesít ez a fura réteg, ezért én mindig kezet mosok utána, de a lábon ez nem rossz érzés.)
Összegzés: Kiváló termék és nagyon megvagyok vele elégedve. Nem olcsó, de minden grammja megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

A tapasztalataim eddig: az illata frissítően mentolos és enyhén citrusos.