Cuccio

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A tej revitalizálja a bőrt, a méz pedig egy természetes nedvesítőszer, mely tartós nedvességet biztosít. Tápláló, hámlasztó nagyszemű tengeri sódarabokkal és ápoló olajakkal. Az ásványokban gazdag tengeri sók elvégzik a radírozást, hogy végezetül sima felületet hozzanak létre. Extra nagy szemű tengeri só darabokkal. Az olaj és só keveréke szuszpendálva és előkeverve. Nem válik el az olaj a tetejéről.

Zsildom

2015. március 29.

Nem szeretem a süti illatú kozmetikumokat, ez az egyetlen problémám ezzel a radírral, de akinek bejön az édes vaníliás aroma, az szeretni fogja. Nekem testre egy kicsit durva, van ennél finomabb szemcséjű változat is, de ez csak az én mimózaságom miatt van. A sószemcsék pillanatok alatt beolvadnak és azonnal érezhető, hogy hidratáltabb a bőr. Lábra kiváló az otthoni ápoláshoz, de a kiszáradt kacsókat is -rendszeres használattal-életre kelti. Hatalmas mennyiség, fél diónyi adagokkal több, mint egy évig kitartott. Így az árát sem drágállom. Mint általában a Cuccio Naturale termékek, ez is luxus kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

kinguci.19920911

2013. március 1.

Nem rossz,de az árához képest,nálam a házi olivaolajos testradír jobban bevált,ami kicsit fura.Az illata pedig zavaró nekem is és a páromnak is...még nem tudom mit kezdek vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 1.

czero001

2012. július 2.

Testradírozáshoz használom, nagyon puha lesz a bőröm. Tapasztalat alapján száraz bőrön érdemes radírozni, majd kevés vízzel bemasszírozni, vagyis a só elolvad, és csodássá varázsolja a bőrt. Tutti termék, megéri az árát. Testvaja lesz a következő amit megveszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

kiskozmi

2012. május 21.

Pár hete használom,megvettem mellé a luxus vajat is,és ezzel ápolgatom a tappancsomat.Alaposan radírozza még a legdurvább bőrt is,na persze csodákra ez sem képes,nem árt pedikűröshöz is elmenni,de szépen kordában lehet tartani vele a sarok bőrét is.
Ezek után mondanom sem kell,testre használva még csodásabb eredményt produkál,isteni finom illatú és puha utána mindenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.