Curaprox

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. június 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkefe 3960 db 0,12 mm átmérőjű CUREN®-sörtével, mely gyengéd a fogínyhez és hatékonyan tisztít.

Alessia

2020. június 10.

Mint minden Curaprox termék ez is nagyon jó szerintem. 1 problémám volt vele, hogy az én szájméretemhez képest nagy a feje a fogkefének. Ezért nem veszem újra, de ezt már elhasználom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

dreammiyss

2020. február 5.

Piros változatában van meg. Szerettem használni, de viszonylag hamar szétálltak a szálai. Talán ha olyan kedvem lesz újra vásárolom, de nem adnék rá száz százalék esélyt. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

vhsz

2019. július 14.

Fogorvosunk tanácsára vásároltam. Nagyon szeretjük. Az elektromos fogkefénket cseréltük le erre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

nicolekitti

2018. december 19.

Most ezt használom, ez amolyan arany középút. Megvagyok elégedve a márka fogkeféivel. Mindenkinek bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Airyn08

2018. október 1.

Nekem a Curaprox Ultra soft jobban bejött, de ezt is kipróbáltam azért. Van, aki azt mondja, jobban tisztít, szerintem egyformán jól, (így pár hét használat után azt mondom, még jobban mint az elektromos), de az ultrasofttal élvezetesebb a fogmosás számomra, nem dörzsöl annyira. :) Egyébként is dörzsis fogkrémet használok hozzá.

Update: Maradok inkább az ultrasoftnál, így több hét használat után ezt keménynek érzem, és nagyon vágyom a másikra, amikor a másik lakásban tartózkodom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

dunaimano

2018. január 12.

Ezt is kipróbáltam, és még mindig imádom a curaprox termékcsaládot. Kellemes vele fogat mosni, jól tisztít. Bár nem annyira puha, mint az 5460-as, nekem ez is megfelelő lenne. Az 5460-asat viszont lehet nagyobb kiszerelésben, olcsóbban kapni, úgyhogy inkább azt vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

marinababa92

2017. december 28.

nekem ez a keménység vált be, több curaproxot is próbáltam. a bölcsességfogakat is jól eléri, nyelvnek is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Hujepicha

2017. december 3.

Nagyon szuper fogkefe! Soha nem használnék mást! Mindig körkörös mozdulatokkal mossunk fogat! Különben kikopik a fognyak és brutál érzékennyé válik a fog. A fluoridos Sensodyne fogkremmel együtt használva maga a csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

Makk Zsuzsó

2017. február 25.

Nekem ez vált be a legjobban a 3 féle közül. Mindhármat megvettem, hogy teszteljem, melyik mit tud, és ez a közepes lett a kedvencem. (Ezeket a Curaprox fogkeféket tényleg nem lehet egy lapon említeni a többivel, kivéve persze az Oral-B elektromos fogkeféjét.)
A Super Soft is nagyon puha, viszont mégsincs az az érzésem, hogy csak simogatja a fogaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

hollieme

2016. szeptember 10.

nagyon szeretem, eddig ez a legjobb fogkefém. egy blogon olvastam szakértő írását, miszerint a tökéletes fogkefének milyen kritériumoknak kell(ene) megfelelnie. az illető ezt a márkát is ajánlotta, én pedig az otthoni Rossmannban csak ezt találtam, és bár húztam a számat az árcédulát látva, de gondoltam magamban, egye fene, a fogaimról van szó. nem értek túlzottan a fogkefékhez, de nekem elég puha, jól tisztít, öröm vele fogat mosni. nem sérti fel az ínyemet, és plusz pont, hogy szuperül néz ki. mindig is egy ilyen kinézetű fogkefére fentem a fogam, és a tény, hogy ez még "egészséges" is, csak hab a tortán. kis műanyag izé is járt hozzá, ami igen praktikus, főleg, ha nem egyedül él az ember lányafia.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.