Curaprox

Ár:   1688 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az ORTHO fogkefe, a fogszabályzók álma! A speciálisan kialakított mélyedésnek köszönhetően kíméletesen tisztítja a fogfelszínt és a fogszabályozó készülékeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

GoldenCo

2021. október 10.

Fogszabályzó mellett tökéletes. Igaz nem a legolcsóbb de megéri az árát, online kedvezőbb áron beszerezhető mint a drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Nora2155

2020. október 21.

A legjobb fogkefe, amit valaha használtam!
Ha leveszik a fogszabit, biztosan kipróbálom a sima változatát is, párom csupa jót mond róla. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

A legjobb fogkefe, amit valaha használtam!

dunaimano

2020. január 10.

Most lett fogszabályzóm, ezért visszatértem a Curaproxhoz, de a fogszabályzós változatához természetesen. Nem csalódtam, sőt elhatároztam, hogy a kísérletezéssel teljesen felhagyok. Nemhiába kerül annyiba ez a fogkefe, amennyibe, egyedülállóan puha. Nagyon szeretem, jól tisztítja a fogaimat és a fogszabályzómat, miközben maximálisan kíméletes. Nagyon tetszenek a színek is, de ez igazából mellékes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Sziporka88

2018. december 28.

Kombináltan használom a Curaprox 5460 és az 1006-os termékekkel. Nekem nagyon sokat segít a szabályozó tisztításában. Eddig egyszer vettem, de biztosan fogok.
Extra! Az enyém nyele lila és csillámporos. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Extra! Az enyém nyele lila és csillámporos. Imádom!

Kardvirág

2017. február 6.

Nekem nem igazán jött be. Ahogy Hopi írja, a fogak fogszabályzós oldalán nem rossz, de a többit nem lehet rendesen megtisztítani vele. Maradt az, hogy fogmosás közben fogkefét váltottam, de egy idő után meguntam a macerát. A sima 5460-al tökéletesen meg lehet tisztítani a fogszabályzót és a fogak többi felületét is, ez szerintem teljesen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Hopi

2017. január 11.

A (szintén fogszabályzós) unokatesóm ajánlotta nekem. Eleinte meg voltam vele elégedve, mivel magát a fogszabályzó készüléket jól lehet vele tisztítani, ám a fogaim rágó felületét nem tudtam vele rendesen megtisztítani (köszönhetően a közepén lévő bevágásnak). Annak azonban nagyon örülök, hogy megismertem a Curaprox márkát, aminek az "átlagos" fogkeféi nagyon beváltak számomra és azok is remekül alkalmasak a fogszabályzó tisztítására is. Én csak gyógyszertárban tudtam beszerezni, drogériákban úgy vettem észre, hogy nem árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Dori_91

2015. május 8.

Nekem nagyon bejött, sose vennék mást. Kár, hogy viszonylag későn akadtam rá, mert már csak két hónap van vissza a fogszabályzós életből (legalábbis remélem), így már ilyet nem hiszem, hogy veszek. A normál verziót tuti ki fogom próbálni. Sajnos a saját káromon tanultam meg, hogy a fogainkon nem szabad spórolni, hisz ha vigyázunk rájuk, egész életünkben megmaradnak. Én meg nem szeretnék protkós nyugger lenni, így inkább kicsit többet fektetek be, hogy minél kevesebbszer kelljen fogorvoshoz menni, a féléves kontrollon kívül.
Egy szó mint száz: minden fogszabisnak ajánlom, hogy kicsit szebbé tegye a sok macerát. Egy élmény a fogmosás vele. :)
P.s.: Eddig csak gyógyszertárakban (Allee, Mammut) láttam, Rossmann-ban szerintem nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.