Curaprox

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Ideális az egyedülálló fogak és az ínyszél tisztításához. Kicsi és mégis tökéletes fogkefe.
  • Kiválóan tisztítja az ínyszélt is: a lekerekített sörtéknek köszönhetően nem deformálja az ínyszélt, hanem különösen finoman és hatékonyan tisztítja.
  • Gyengéden, de hatékonyan tisztítja a rágófogak mögötti, nehezen elérhető területeket.
  • Rendszeres használatával tökéletes higiéné biztosítható a fogak között. A plakknak és a paradontális megbetegedésnek nincs többé esélyük. nyelvével azonnal érezheti, hogy fogai rendkívül tiszták és simák lettek. Különösen ajánlott implantátumok tisztítására, az utolsó rágófogak mögött, egyedülálló fogaknál, bracketeknél.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bettu

2021. szeptember 18.

Régóta Curaprox fogkefet használok, de még sosem figyeltem fel rá, hogy van belőle ilyen is. A fogorvosom mondta, így be is szereztem egyet, mert elég szorosan nőttek a fogaim. Könnyebben odaférek vele a nehezebben elérhető helyekre. A 6mm-es van meg. Szeretem.
Szerintem csoda találmány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Szerintem csoda találmány.

Mosolyka

2021. július 27.

Kár, hogy nem ajánlotta a fogorvosom, talán a hátsó fogaim kevésbé romlottak volna. Szuperül lehet tisztítani vele anehezen elérhető helyeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

dunaimano

2020. január 10.

Láttam dm-ben sokszor, de rá nem jöttem volna magamtól, mire is jó az egycsomós fogkefe. Most, hogy fogszabályzóm lett, bezzeg használom rendszeresen. :D A brekettek tisztításában is segít, de az ínyek szélénél is hasznos. Curaproxtól megszokott puhaság, fantasztikus színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

anneshirley

2019. március 2.

Ínyszélek és hátsó fogak tisztításához a legjobb eszköz, amivel eddig találkoztam. A Curaprox Ultra Soft fogkefémhez használom kiegészítésként a 6 mm-es változatot, és mindkettővel nagyon elégedett vagyok. Talán csak annyi apró negatívumot tudnék felhozni, hogy lehetne egyértelműbb a jelzés, hogy melyik a 9, illetve 6 mm-es verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Sziporka88

2018. december 28.

Még a fogszabályzó előtt ismertem meg ezt a terméket. Segít a nehezen elérhető fogrészek megtisztításában. Most a breketteket ezzel pucolom át a fogmosás után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

kovacsemese

2018. december 3.

Meg kellett válnom mind a négy bölcsességfogamtól. Abban az időszakban kezdtem használni. A fogközöket jól tisztitja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

sziluetta

2018. december 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, szóval köszönöm mindenkinek a segítséget. A nehezen elérhető bölcsességfogaimat tisztítom vele, nagyon örülök hogy rátaláltam erre a fogkefére :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

gingerhead

2017. június 1.

Szuper! Fogszabályzó kezelésem idején jutottam hozzá. Akkor is nagy hasznát vettem, és azóta is használom a nehezebben tisztítható részeken!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

LathatatlanOzike

2017. május 29.

Egy ideje már fogszabályzós vagyok, a kezdetektől fogva nagyon jó kis szerkentyűnek tartom. Könnyű és kellemes használni, jó a kialakítása, hatékonyan dolgozik, egy rossz szavam sem lehet rá. A Curaprox fogkeféit már régóta használom, így jutottam el hozzá is. Nagyon jó termékeik vannak, az érzékeny fogaimra beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

anita

2017. május 29.

A 6mm-es verziót vettem meg, elsősorban ínyproblémák miatt. Fantasztikusan jó eszköz, maximálisan ki tudom tisztítani az ínyszéleket bármiféle kellemetlen irritáció vagy vérzés nélkül. 1.5 hónap alatt látható változást hozott, fogmosás után használom, igazából nagyon egyszerű az egész és időben sem jelentős plusz ráfordítás.
Nagyon tudom ajánlani azoknak, akik a fogaik torlódása végett nem tudják 100%-osan megtisztítani a fogközeiket a normál fogmosás alatt, ezzel elég csak utána végig szaladni a problémás területeken célzottan, 1 perc alatt érezhetően tisztább minden. Na igen, ha korábban is tudtam volna erről... :) Mindenképp megéri az árát, a Dm-ben 1400Ft körül van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.