Curaprox

Ár:   37 600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xixi, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   37 600 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Curaprox Hydrosonic elektromos fogkefe a szónikus technológiának és a CUREN® szálaknak köszönhetően a túl nagy nyomás nélkül, gyengéden és hatékonyan tisztítja a fogakat, az ínybarázdát és az ínyt is. A nyél 45 fokos ergonomikus kialakítása biztosítja a Curaprox Hydrosonic helyes tartását a fogakkal és az ínnyel szemben. A fogkefe erős motorja 32.000 és 42.000 közötti rezgést végez percenként, három fogmosási módban: intenzív, lágy, masszázs.

xixi

2019. március 5.

A finom puha Curaprox sörték elektromos változatban, nagyon megörültem neki mikor megláttam, hogy létezik. Nagyon szerettem az ez előtti szónikus Philips-emet, de sajnos a fognyaki érzékenységemhez már a Sensitive fejei sem voltak elég finomak. Ezért döntöttem úgy, hogy visszatérek a manuális Curaprox-hoz amit régen használtam és akkor botlottam bele az elektromos változatba a neten. Megrendeltem és nem bántam meg. Az egyetlen bosszúságom, hogy az én példányom sehogy sem jelzi az akku merülését pedig elvileg kellene. Mivel ezt is neten rendeltem így annyiba hagytam a garanciális kínlódást, de így sokszor sajnos fogmosás közben merül le és ilyenkor át kell váltanom a direkt emiatt tartott manuális Curaproxra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.