Curaprox

Ár:   8255 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely aktív szénnel távolítja el az elszíneződést dörzsölés vagy fehérítőszer nélkül, miközben javítja a szájhigiénét. Enyhe ízzel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Marcsi66

2018. szeptember 1.

Hú jól le van húzva,,,meg is érdemli!!!! Drága pénz a semmiért egyáltalán nem fehérít,nem tud többet egy átlagos fogkrémnél,az íze nem rossz.
Egy kicsit kiábrándultam magamból ,ahogy ez a borzasztó feketeség habzott a számban,a nyelvemet is jól befogta,na meg a mosdó:) kicsit morbid
Sajnos nem olvastam a véleményeket el róla,mielőtt megvettem,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Sajnos nem olvastam a véleményeket el róla,mielőtt megvettem,

dezsixeniiia

2017. szeptember 16.

Sajnos az árához képest nagyon de nagyon gyenge. Effektív nem fehérít semmit. Használata után a fogaim nagyon érzékenyek. Nagy csalódás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Az igazi sznob fogkrém. Elhasználtam egy egész tubussal.
A 300 vagy a 700 forintos fogkrém is ugyanezt tudja, már bocs! Ja és van benne fluorid. Sajnálok minden forintot, amit erre kiadtam! De hát mindenki a saját hibájából tanul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Az igazi sznob fogkrém. Elhasználtam egy egész tubussal.

barva.lilla

2017. január 23.

Nem vettem meg, hála az égnek,hanem kipróbálásra kaptam mintákat gyógyszertárban dolgozó unokatesómtól. Hát...olyan 3-4 ezerre tippeltem az árát, de amikor megláttam :o :o ...... igazából a "feketeséget" percekig tart "kimosni" , ezt nem tudom értelmesebben leírni :D tapasztaltam fehérítő hatást, de ha simán aktív szénnel mosok fogat is ugyanez.. a tiszta hatás is elmarad, túl van árazva..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

kissdorina

2016. november 24.

Ez kritikán aluli! De főleg az ára miatt. Nem vettem meg. Kaptam mintákat kolléganőmtől fogászatról. Mikor megnéztem az árát azt hittem elájulok. Arról nem is beszélve hogy semmivel sem tud többet mint egy akármilyen fogkrém :O Döbbenet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

balogh.andrea

2015. december 10.

Csatlakoznék CeCeDrake-hez. Ez egy nagy nulla, rohadt sok pénzért.
Az az egy vigasztal, hogy nem én vettem meg, hanem a húgom, tőle kaptam egy pár alkalomra elegendő mennyiséget, hogy kipróbálhassam. Odavolt meg vissza ezért a cuccért, persze most már ő is veri a fejét a falba, hogy ennyi pénzt kiadott érte. Botrány. (úgy értem, botrányosan sz***ar)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Csatlakoznék CeCeDrake-hez. Ez egy nagy nulla, rohadt sok pénzért.