Custo Barcelona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. június 30.

A Custo Barcelona egy meleg illat tele fűszerrel, élettel, örömmel, energiával. Alberto Morillas alkotta 2008 októberében. Az üvege is olyan modern, mint maga a parfüm.

Fejjegyei: keserű narancs, citrom, grapefruit, bergamot

Szívjegyei: feketerbizli, pünkösdi rózsa, narancsvirág

Alapjegyei: ámbra, pézsma, pacsuli

Doridori

2018. január 18.

Nagyon-nagyon jó illat... egyáltalán nem tucatillat, remekül kimunkált, már-már uniszex, de NEM férfias.... nőies marad, de úgy, hogy nem megy át gejl édesbe, sem pedig "túl" nőiesbe.... nem öregasszonyos vagy "nénis", hanem igazi stílusos, jóízlésű, kifinomult nők parfümje ez....eszméletlenül jónak érzem, ha szeretném valamilyen vonalba, stílusba besorolni, akkor talán a Chanel Coco M. irányába helyezném, nem teljesen olyan, de jellegében hasonlít rá.... egyszer az egyik parfümös oldalon lehetett kapni 5 vagy 7 ml-s kiszerelésben, s akkor rendeltem is belőle, de milyen érdekes, hogy akkoriban nem rajongtam érte, most meg rá vagyok cuppanva.... : ) hogy változik az ember ízlése az idő múltával.... hihetetlen.... én barom, nemhogy erre költöttem volna, amikor tehettem volna.... : ) csak az a volna ne lett volna... : D : D de ami késik nem múlik, addig nem lehetek nyugodt, amíg nincs a birtokomban egy üveggel belőle....hanem kettővel... : D : D a fenébe is.... : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

HBrigi

2014. január 23.

Imádom ezt az illatot! Egy szuperül sikerült spanyol nyaraláson vettem, tipikus bulizós illatom. Óvatosan kell bánni vele, mert elég tömény és nagyon tartós! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 23.