Custo Barcelona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. június 30.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zsálya, gyömbér, bergamot, citrom

Szívjegyek: gyümölcsös jegyek, bors, ibolya

Alapjegyek: fás jegyek, pézsma, vanília

Bélabá

2017. február 25.

Sikerült hozzájutnom egyhez ebből a helyes kis illatból. Szerintem simán hozza azt, amit az ember lánya egy ilyen kis illattól elvár. Könnyed, gyömbéres, bergamottos nyitány után egy ibolyás,vaníliás puhasággá lett a bőrömön. Tavasszal és nyáron flangálós illatnak tökéletes.Rucija szerintem aranyos és ötletes is. Mivel becsapni nem akar és csak az, ami, így én nem szeretném lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

astarta

2015. december 11.

Megrendeltem vakon, csak az üvege miatt, és mert le volt árazva félárra Ebayen a többi eladóhoz képest. Nos, az üvege, illetve a ruhácskája csini, de a parfüm nagyjából egy forintot se ér. Olyan olcsó kis semmilyen édeskés müanyag illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.