CV Cadea Vera

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: eviszv, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A CV Dual Action arctisztító & sminklemosó egy olyan készülék, amely két különböző tisztítófejjel rendelkezik. A gyengéd kefefej lehetővé teszi az arc mindennapos tisztítását. A vattapárnával a sminket és a szennyeződéseket lehet esténként kíméletesen eltávolítani. Az alapos tisztítás után a bőr könnyebben magába szívja a hatóanyagokat ls professzionálisan előkészített a további kozmetikai műveletekre.

HATÁS: 4 hetes használat után a bőr selymesen puha és a pórusokig megtisztult. A sejtmegújulás kíméletes elősegítése által az arcbőr finomabb, frissebb és sugárzóbb.

• 2 tisztítási beállítás.
  • elegáns tárolótáskában.

lolaa0306

Korcsoport: < 18
2019. július 3.

Felesleges drágábbakat venni! Ez a dupla árát is megérné. Minden nap azt várom, hogy végre használhassam, annyira pihentető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 3.

Misshy

2017. október 29.

Nagyon szupi kis gépecske, teszi a dolgát, ahogy kell. Szerintem teljesen felesleges beruházni a drágább társaira, hiszen szépen tisztít, és külön tetszik, hogy van egy olyan fej is hozzá, amire vattakorongot tudok tenni, így könnyedén eltávolíthatom a sminkem nagy részét, vagy tonizálhatok akár. Bármilyen krémet szépen belemasszíroz az arcomba. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.