CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankaa, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

E-vitamin és ginkgo-kivonat tartalmú összetétel.

A CV Face hidratáló kapszula speciálisan  a hidratálást igénylő bőrre lett kifejlesztve. Használata után a bőr rugalmasabbnak és puhábbnak hat. Az olivából nyert növényi Squalan támogatja a bőr lipidtartalmát. A gingko-kivonat és az értékes E-vitamin véd a szabadgyökök káros hatásai ellen és véd a napfény okozta korai bőröregedéstől.

szederke

2014. május 23.

Én nem is tudom mit mondjak erről, érdekes volt végigcsinálni ezt a 7napos kúrát, és jópofa ez a kapszulás kiszerelés, de igazából ezen kívül semmit nem tudok mondani róla. Nem tett rosszat láthatóan a bőrömnek, és sokszor már ezt is értékelem, valamint az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

PAncsi79

2014. február 24.

Régebben vettem, amikor még nem figyeltem annyira az összetevőkre (ma már tudom, hogy a szilikon alapú szérumok nem nekem valók)
Valóban hidratál, a bőröm másnap puha és bársonyos, azonban nagyon nehezen szívódik be, és a szilikon alap miatt mindig az az érzésem, hogy tömény műanyagot kenegetek a bőrömön.
Jó-jó, de biztosan nem fogok mégegyszer vásárolni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

Jó-jó, de biztosan nem fogok mégegyszer vásárolni belőle.

Miliana

2013. március 25.

Na ez a termék is olyan, hogy szerintem az ég egy adta világon semmi hatása nincs, legfeljebb a felhelyezést követő 1-2 órában :) viszont egyrészt baromira tetszik a kis kiszerelés, tök jó egy esti szeánsz részeként megtisztított bőrbe belemasszírozni, mondjuk én mindig lefekvés előtt jóval tettem ezt, mert valóban nehezen szívódik bele. Tele van szilikonnal, szóval nagyon kis finom puha tapintású bőrt eredményez, és másrészt talán placebo, talán nem, mintha valóban frissebb, rugalmasabb, teltebb lett volna az arcom tőle. Az egyhetes kúra pedig pont elég, nem hiszem egyébként, hogy a bőr hosszabb távon tolerálná ezt a töménységű cuccot. Szerintem alkalomadtán újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

mankaa

2012. július 20.

Most próbálgatom, de egyenlőre nem vagyok elájulva tőle. Ami pozitívum, hogy olcsó, 1 kapszulányi bőséges adagból jut a nyakra és a dekoltázsra is. Kombinált bőröm van, de most nagyon éhezett a hidratálásra, de ez a gél nehezen és sokára szívódott be. Legközelebb este teszem fel, hátha reggelre elégedettebb leszek a hatással.

Update: Nos, egyre jobban tetszik, ha este használom látványosan jobb a bőröm reggelre (és nem csak a pihenés miatt.) +1 csillagot megérdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate