DABO

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eclipse, Módosítva: 2016. december 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Tápláló és hidratáló hatású kézkrém, csiganyál kivonattal és természetes ásványi összetevőkkel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eclipse

2016. december 19.

Az aloes parjaval egyutt a legeslegjobb kezkrem, amivel eddig talalkoztam, pedig mar sokat kiprobaltam. Az illata nagyon kellemes, lagy, az allaga konnyu, nem zsiros, inkabb vizes. Konnyu eloszlatni a boron, de "sietni" kell vele, mert nagyon gyorsan felszivodik, es olyan puha lesz tole a bor, hogy legszivesebben egesz nap a sajat kezeimet fogdosnam :) A tubusban a kupakja a legjobb, a szogletes oldalak miatt sokkal konnyebb lecsavarni, mint a kerek kupakokat. A 100 milis kiszereles kb fel evre eleg ugy, hogy naponta tobbszor hasznalom. A vicc, hogy nem is azert hasznalom sokat, mert nem hatasos, hanem mert olyan jo erzes bekenni vele a kezem. Elvesztem, kesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.