Dabur

Ár:   1338 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1338 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1338 Ft

Gyógynövénytartalmú fogkrém ősi indiai receptúra alapján. Különleges indiai és nepáli gyógynövénykivonatokból és más természetes anyagokból áll. Gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatású.

A növényi kivonat az alábbi növényekből származik: Bullet wood, Acacia arabica, Lotur bark, Pellitory root, Bark of black berry

Az ízesítés természetes mentát és illóoljokat (Basil Oil) tartalmaz.

Ár: 1338 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Bettiiyy

2019. április 17.

Én ezt a fajtát nem próbáltam még, csak a szegfűszeges verzióját, de évek óta a legjobb dolog, ami történhetett a fogaimmal. Fájt a fogam, és néha vérzett is, de hiába mentem dokihoz, röntgen és miegyebek, a fogaimnak semmi baja nem volt. (Utólag kiderült, hogy álmomban csikorgatom és szorítom a fogamat.) A Herbaházban találtam rá, és gondoltam a szegfűszeges verzióját megveszem. Már első alakalom után éreztem a hatását, és a fájdalmon és a vérzésen is segített. Szép fehérek a fogaim (pont úgy, mint ahogyan csak a fogfehérítős fogkrém tudja), egészségesek az ínyemmel együtt, és friss a leheletem. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

aidian

2017. augusztus 1.

Legjobb fogkrém evör! Évek óta használom, (egyszer volt egy kilengésem a Signállal, de visszatértem) fluorid mentes, kellemes az íze, szépek tőle a fogaim, egészséges az ínyem. Nekem ennyi elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Mundow

2016. április 13.

Nagyon jó fogkrém. Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Nagyon jó fogkrém. Már többször is újravettem.

telelle

2016. február 14.

Kicsit besokultam és elkezdtem natúrabb fogkrémet keresni aztán ezt találtam, eddig nagyon tetszik. Kicsit tartottam a bazsalikom íztől, de inkább fodor- vagy borsmentára hasonlít, üdítően friss. Rendesen habzik ezért elég egy borsónyi is, és kellemes tisztaságérzetet hagy maga után. Majd valamikor talán kipróbálom a társait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

hbrigi25

2015. november 29.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Nem huzamosabb ideig használom, ahogy elfogy, a szegfűszeges vagy a neem kivonatos társát veszem. Mindegyikkel nagyon elégedett vagyok. Kevés is elég, jól habzik. Fogmosás után mindig tisztának érzem az egész számat. Szerintem az íze is jó és sokáig megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Miliana

2015. július 18.

Idén gyakorlatilag csak fluormentes fogkrémet használtam, eleinte a Paradontaxot, mert mást nem is nagyon találtam... (ja de, 2ezerért valamit, eszembe sem jut hirtelen a márka). De a 2. tubus után nagyon meguntam (nekem nincs alapjáraton fogínyvérzésem, ritkán, de ettől is ugyanúgy volt, az íze meg oké, megszokható, de pocsék, marta a számat), és elkezdtem egy nagyobb dm-ben nézelődni, akkor szúrtam ki, hogy ezen márka több típusa is fluormentes. Telefon elő, krémmánia, majdnem max pontos, oké, legyen a gyógynövényes. Nem csalódtam :) halványzöld paszta, friss illattal, minimális mennyiség is habzik, szerintem megfelelően tisztít (bár nagy fogselyem használó vagyok, akkor érzem csak igazán tisztának a szám/fogaim). Újra fogom venni, vagy ezt, vagy valamelyik tesóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Kicsijó

2015. április 28.

Fogorvosom ajánlotta,hogy olyan fogkrémet használjak ami fluorid mentes így hát megvettem ezt.Tetszik az illata,de még jobban az állaga :) nekem jól tisztítja a fogaim meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 28.

melanie500

2013. szeptember 12.

Nos, a beígért hosszan tartó frissességet nálam nem tartja. Az íze viszont bejön. Szeretem a mentolosat, de ez végre valami más. 1000 Ft-ért drága fogkrém, és nekem sajnos hamar el is fogy. Viszont azt észrevettem, hogy az áll vonalamban kevesebb miteszer, vagy patti jön elő, ha ezt használom. Állítólag erre is jó a fluorid mentes fogkrém, főleg ezért vettem meg. Szeretem, igazából nincs vele bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Villango

2013. augusztus 9.

Párom és egyik barátnőm is évek óta csak ezt használják, nagyon szeretik. Én csak néha néha nyúlok érte, nekem kell az elmex és a himalaya fogkrémek hatása, de nem rossz, szeretem én is. Nekem hatásilag biztos kevéske lenne, de a maga nemében jó nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Cicka

2013. május 6.

Néhány napja használom.Eddig pozitív.Az íze bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

Néhány napja használom.Eddig pozitív.Az íze bejön.

Nem szabványos INCI név. Jelentése növényi kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!