Dalan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reb, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kézi készítésű szappan.

Egyaránt alkalmas a haj és a test tisztítására. A hajat téplálja, erősíti és természetes fényt ad neki. Hatékonyan segít hajhullásnál és a korpaképződés megszüntetésében. 100% növényi olaj szappan. Babér- és olívaolajat, E-vitamint és antioxidánsokat tartalmaz. Babérolaj segít az ellazulásban és relaxálja a testet. A bőrt hidratálja és felfrissíti. Adalékanyagmentes.

Természetes illat és szín.

Kiszerelés: 170 g

sephora

2020. szeptember 19.

A legszuperebb szappan, amivel valaha találkoztam. A folyékony szappanokról tértem át a környezettudatosabb irányba, így bukkantam rá. '100Ft-os bolt'-ban találtam, 250Ft körül lehetett az ára és arra figyeltem fel, hogy az összetevői nagyon szépek, igényes papír csomagolásban volt, az illata sem volt mű és tolakodó. Gondoltam teszek egy próbát és szerelem lett. Lassan fogy és emiatt nagyon pénztárcabarát. Azelőtt 1000Ft feletti kézművesnek nevezett szappanokat vettem a drogériákban, de iszonyat hamar elfogytak és ráadásul celofánba voltak csomagolva.
A márka honlapján sokféle termék van, de én itthon csak ezzel találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

A márka honlapján sokféle termék van, de én itthon csak ezzel találkoztam.

cserepeskaktusz

2019. október 29.

Nagyon száraz a bőröm, mindentől húzódik. Egy törökországi nyaralás alkalmával vettük 1 Euróért.. Nem voltak túl magas elvárásaim.

Ez az első olyan termék amivel 100% meg vagyok elégedve. Kellemes, nem túl erős illata van, nem szárítja a bőröm, viszont jól tisztít. kb 1 hónapja használom és 1/3-at sem használtam el szuper gazdaságos.

Eddig csak testre kentem a hajmosásról nem tudok nyilatkozni.

10/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Eddig csak testre kentem a hajmosásról nem tudok nyilatkozni.

10/10

Emulgeálószerek: Sodium Laurate, Sodium Olivate