Dana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

1949-ben a Houbigant által kiadott illat, Gábor Zsazsa volt a reklámarca. 1999-ben a Dana adta ki újra a közben megszüntetett illatot.

Illatkategória: citrusos, fűszeres, fehérvirágos.

x

2016. július 17.

Nagyon olcsón rendeltem meg anno online, vakon, abból kiindulva, hogy a Dana illataiban sosem csalódtam, maximum kellemesen, amikor még gyönyörűbbnek bizonyultak, mint vártam. Megállapítottam, hogy egyszerű kis citrusos nyári illat, nem túl erős. Most viszont végre ismét a kezembe került, és sokkal inkább megérintett a szépsége. Erősen citrusos, méghozzá nagyon természetes benyomást keltve, de zöld fűszerek is megjelennek benne, szívfájdító régimódi szépséget adva. A virágok a háttérből teszik krémessé. Nagyon szép oldschool hűsítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.