Dance Legend Wow Prism  Körömlakk

Dance Legend

Dance Legend Wow Prism Körömlakk

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viviennepunk, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fantasztikus minőség és állag, széles színválaszték, elképesztő finishek.

Dance Legend Anna Gorelova nr 72 Körömlakk
Ár: 1400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: kb. 85%-os az üvegcse:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Lina14

2017. január 21.

nekem a poison árnyalat van meg, ami egy lélegzetelállító, mély smaragd árnyalat, a kedvenc színem. a pelyhek benne nem állnak ki a lakk felületéből, 2 rétegben csodásan fed, hamar szárad és tartós is. a pelyhek elolvadnak lemosáskor, ami nagy előny. az ecsete a vékony változat, amit annyira nem szeretek, de nem nehezíti meg a lakkozást, ez csak személyes preferencia kérdése. teljes szerelem a kicsike, nincs hozzá fogható lakkom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

PolishEverywhere

2015. június 13.

A Just Another Star boldog tulajdonosa vagyok. Két rétegben tökéletesen fed, gyorsan, fényesre szárad és rendkívül tartós. Azt hiszem nem sokára bővítem a kollekcióm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Ciiska

2015. február 18.

A High Hopes nevű lakkot tudhatom a magaménak ebből a kollekcióból. Két rétegben csodásan fed, gyorsan szárad. Fényes nem lesz, de a fedőlakk tompít a pelyhek élességén (már amennyiben ilyen lehetséges és nem csak én látok rosszul :D)
Van még egy, de ő a Spring kollekció tagja, a Through the glass, szintén ugyanazokkal a tulajdonságokkal rendelkezik, amivel a fent említett HH.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.