Best of Beauty 2019

Dancoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi kollagénnel és jojobaolajjal ápolja a hajvégeket.

geannika

2018. szeptember 26.

Évek óta ezt használom és abszolút kedvenc!
Még a fodrászom ajánlotta, ő is ezt használta, így én is beszereztem, hát azóta is mindig újraveszem. Nincs is gondom a törött hajvégekkel, szép puha lesz a hajam tőle és az illatát is szeretem. Fodrászhoz is csak azért járok, hogy a fazonon igazítson.
Legtöbbször száraz hajra kenem, csak néha vizesre és még így is nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Évek óta ezt használom és abszolút kedvenc!
Legtöbbször száraz hajra kenem, csak néha vizesre és még így is nagyon hatásos.

Klaudia25

2018. március 17.

Egyszerűen nagyszerű :) Imádom :D
Össze vissza próbálgattam már életem során rengeteg hajvégápolót, de ez viszi a prímet :) Nem mellesleg nagyon kiadós. 5 hónapig elég volt, úgy hogy
minden hajmosáskor használom először vizes hajon 4-5 pumpálásnyit, aztán szárítás után még 1 pumpát szétkenek. 3-4 naponta mosok hajat.
Azóta nem kellett vágni a hajvégeimből. Nagyon jó illata van nem mellesleg :)
Sokat nőtt is a hajam, úgyhogy kb egy évig meg se moccant, mert mindig letört.
Most fogyott el, ezért gondoltam ideje értékelni :)
És szaladok újra venni :D

Egyébként nekem tetszik az üveg forma, látom mennyi van benne, a pumpás adagoló csöve be van ékelve a "sarokba", így az utolsó cseppig fel lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Egyszerűen nagyszerű :) Imádom :D
Azóta nem kellett vágni a hajvégeimből. Nagyon jó illata van nem mellesleg :)
Sokat nőtt is a hajam, úgyhogy kb egy évig meg se moccant, mert mindig letört.
Most fogyott el, ezért gondoltam ideje értékelni :)
És szaladok újra venni :D

Csillu88

2016. január 5.

Használtam már a TIGI 6000 Ft-os hajvégápolóját ami kb nulla volt! Ezt 3 hónapja használom és már mondják hogy milyen hirtelen megnőtt a hajam.Puha a hajam vége,egyáltalán nem törik le,erősen szőke pedig.Illata kicsit tömény,de ezt csak akkor érezni amikor felkenemNagyon szeretem,újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Lulic

2015. október 11.

Jó illat, alaposan ápol, fantasztikus, tényleg. DE, a csomagolása olyan mértékben gagyi, hogy nem lehet a kupakjánál megfogni mert leesik és összetörik, feltörölni pedig lehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Adrienn08

2013. május 17.

Szépek lettek tőle a száraz hajvégeim, bár az illata egy idő után émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Szépek lettek tőle a száraz hajvégeim, bár az illata egy idő után émelyítő.

turquoise_pianist

2012. december 31.

nem csinált semmit a hajammal, csak csúszós lett tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 31.

nem csinált semmit a hajammal, csak csúszós lett tőle..

nagyorsolya78

2012. július 11.

Az én festett szőke hajvégeimnek nagyon jót tett, ár-érték arányban kiváló. (1300 Ft körül van.)
A narancssárga-fehér csak hajvágó szalonokban lehet kapni (Dancoly termékekkel dolgoznak), és az Erzsébet körút 30. alatti fodrászkellékesnél.
Update: A fodrászkellékes feljebb költözött, Erzsébet krt. 54. Nagyobb kiszerelést is tartanak, az jobban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

ceedrush

2012. április 25.

Legjobb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Legjobb!!

Hidratálók: Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.