Dancoly

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lulic, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

clairenoctuelle

2019. március 13.

Ennyi pénzért egy csodaszer! Nagyon elégedett vagyok vele. Hajszárítás után szoktam használni kb. 2 pumpányit a hajvégeimre: nagyon szépen ápol mindenféle szilikon vagy kőolajszármazék nélkül, ráadásul gyorsan felszívódik, egyáltalán nem kelt zsíros érzetet. A csomagolása és az illata is luxuskozmetikum benyomását kelti. Újravevős ;)

Update: az Ázsia Centerben bukkantam rá, de elvileg fodrászkellékes boltokban kapható a márka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

rencsubaba

2015. november 25.

Nagyon szeretem! Puha,fényes tőle a hajam,jó az állaga sokáig bírja,lassan egy éve megvan és még több mint a fele megvan pedig minden hajmosas utan hasznalom.Imádom a könnyű citromfű illatát.Kellemes.Újrafogom venni ha elfogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

tasteslikeparadise

2015. szeptember 20.

A legjobb hajápoló termék amit életemben használtam, pedig nem kettőt próbáltam ki. Kellemes textúra, mennyei illat, a hatása pedig fenomenális. A csomagolása szerintem nagyon elegáns. A mennyiség nagyon sokáig elég. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Odil

2015. január 28.

Argánolaj alapú (INCI első helyén!), szilikonmentes és hajvégápoló. Kivételes (sajnos) a piacon, imádom, hogy belebotlottam. Olyan minőségű, finom kasmírpuhaságú, ápolt tőle a hajam, ahogy azt kívánni lehet, és még amikor fültől felfelé is jut sem zsírosít, tincsesít, bármi. Pik-pak beszívódik, az illata enyhe és virágos, egyáltalán nem zavaró, az adagolója pumpás, és annyit varázsolok ki belőle egyszerre, amennyit csak kedvem van. Az üvege relatíve igényes, bár az arany-piros kombináció a legkevésbé sem kedves a szememnek, azonban ez a legkevesebb. Állandósítom.
(Venni a Király utcai vilimegállónál sikerült egy hajas boltban, 60 mili kétezer valamennyi volt. Istenem, de megérte.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

albertinablogg

2014. december 3.

Nekem ez volt az a hajolaj, ami a legjobban bevált főleg amiatt, mert nagyon szolid, kellemes illata van, ráadásul gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést, a haj kezelhetővé válik és nagyon magas az argán olaj tartalma. Nekem ez vált be a legjobban a hajolajak közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.