Dancoly

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   550 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisenikoke, az összetevőket feltöltötte: Kormosmerci, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Argán olaj, E-vitamin tartalmú intenzív hajápoló maszk

sebokagnes2

(!)
2016. december 28.

Én még csak az első tégelyt használom, de mindenképpen venni fogok még. Nagyon kellemes illatú, nem ragad tőle a hajam. A hullámos hajam vasalni is szoktam és csodákat tesz vele, nagyon szépen fényes lesz. Korábban a Kallos tejproteines pakolást használtam, de ez még annál is jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

kisenikoke

2015. május 17.

Már 4és fél éve vagyok nagy-nagy hajnövesztésben.
Ez egy nagyon-nagyon jó termék, ami valóban segít a száraz hajon. E-vitamin kis bogyók vannak bele, ami víz hatására oldódik.
Puha, könnyen fésülhető, táplált hajad eredményez. Fényévekkel jobb, mint egy Kallos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Már 4és fél éve vagyok nagy-nagy hajnövesztésben.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Hyaluronic Acid

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.