Mivolis

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samelike, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus "lélek" Bach virágpasztilla a ribizli friss, gyümölcsös ízét ötvözi Dr. Bach eredeti virágcseppjeivel.

Feleljen meg a mindennapok kihívásainak és fedezze fel a természet rejtett bölcsességét. A pasztillékban felhasznált Bach viráh-esszenciák alapanyagait a Boden-tó érintetlen környékéről származó kézzel gyűjtött virágokat, dr Edward Bach eredeti receptje alapján, nagy gondossággal dolgozzák fel.

Dr. Edward Bach angol orvos és kutató a múlt század elején tanulmányozta 38 vadon élő virág hatását.

Felhasznált Bach virágesszenciák: Star of Betlehem, Rock Rose, Cherry Plum, Clematis, Impatiens, 1 pasztilla 7% Bach virágesszenciát tartalmaz.

fairynorah

2019. március 5.

Szerintem ez a virág-esszencia dolog placebo,7% nagyon karcsú. Bár éreztem némi nyugtató hatást, ez szerintem sokkal inkább tudható be a szopogatásnak ( nem véletlenül cumiznak a babák)...újra nem veszem, ahhoz drága cukorka. 🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Catn0va

2016. augusztus 23.

Bár nagyon szeretem a Das gesunde Plus vitaminokat, de úgy érzem, hogy ez nem igazán használt nekem. Nem éreztem kiegyensúlyozottabbnak, nyugodtabbnak tőle magam. Ellenben a Jutavit Valeriana Harmony-val. Ha feszült vagyok, azt szoktam használni, az nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Zsuzsi216

2016. május 18.

Mostanában állandóan aggódom és idegeskedek, feszült vagyok. Nyugtatókat nem szeretnék szedni, de a természetesebb megoldások mindig érdekelnek.
Úgy gondoltam, hogy nincs veszteni valóm, ha beruházok erre a kis pasztillára.
Ízében valóban enyhén ribizlis. Állagában egy keményebb gumicukorra emlékeztet.
Szerintem hatásos. Ajánlom. Valahogy jobban vagyok. Ha placebo, akkor is megér 750 forintot. (Nekem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Úgy gondoltam, hogy nincs veszteni valóm, ha beruházok erre a kis pasztillára.
Ízében valóban enyhén ribizlis. Állagában egy keményebb gumicukorra emlékeztet.