Das Gesunde Plus

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: beautifullife, az összetevőket feltöltötte: ficeglobog, Módosítva: 2019. február 1.

Kiszerelés:   40 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A riboflavin (B2-vitamin) hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez,valamint a bőr normál állapotának fenntartásához.A béta-karotin,az A-vitamin provitaminja,mely biotinnal együtt hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához.A pantonénsav,valamint a riboflavin(B2-vitamin) részt vesz az energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: karotinoidok természetes keveréke (karotinoidok,olivaolaj) 25,9%,zselatin, növényi zsír (kókusz, pálmamag), szójaolaj, nedvesítőszer: glicerin, víz, kalcium-D-pantonenát, stabilizátor, méhviasz, nedvesítőszer: szorbit,emulgeálószer,szója-lecitin, riboflavin, D-biotin, színezőanyag, vasoxid és vashidroxid, titánoxid.

IdunLilith

2019. december 1.

Nem napozom, csak magában szedtem, más készítményekkel, szép lett tőle a bőrőm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Nem napozom, csak magában szedtem, más készítményekkel, szép lett tőle a bőrőm.

platinakuka

2019. július 4.

Napi egy szemet szedek kb 2-3 hete, és most kezdtem el szolizni.
Nem pirult meg a hasam, ahogy szokott 😊, és hamarabb látszik az eredmény. (hat és nyolc percre fekszem be) Mondjuk arra is odafigyelek, hogy a bőröm hidratált legyen, talán ez is segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Napi egy szemet szedek kb 2-3 hete, és most kezdtem el szolizni.

ficeglobog

2019. január 31.

Fehér és érzékeny bőröm van. Bárhol pillanatok alatt leégek. Elkezdtem szedni, hátha segít. Természetesen a fényvédőt magamra kentem. Nélkülük el sem indulok. Tavaly (amikor szedtem) a barátaim nem hullának néztek. Már ez is haladás. Keveset voltam napon, de lett egy kellemes barnás színem. Persze azt nem vártam, hogy csoki leszek, ez esélytelen. Viszont a fényvédők ellenére barnultam. Nálam telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 31.

zorica85

2018. október 16.

Beszedtem belőle azt hiszem két dobozzal, különösebb hatást nem tapasztaltam barnulás terén pedig intenzíven szoliztam egy alkalomra július végén. Viszont szemet szúrt a vélemények között a hajhullás és nekem is iszonyúan hullott amikor szedtem. Mióta elfogyott elmúlt a hajhullás is...:S Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Yubiri

2018. október 16.

Tény, hogy én aztán beleadtam mindent idén nyáron a barnulásba - önbarnító, szolárium, kevés napozás, és ez a kapszula - és csodaszép színem volt tartósan. Szerencsére az önbarnítóm sem kopott így foltosan. Valószínű, hogy ez a kapszula is hozzájárulhatott a szép bőrszínemhez, így bátran ajánlom, és egész biztos, hogy jövő tavasszal-nyáron újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Monika212121

2018. augusztus 10.

Nekem borzalmasan hullott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nekem borzalmasan hullott tőle a hajam.

Makk Zsuzsó

2018. augusztus 5.

Nem tudom, mi az oka, de én ettől egy hangyányit se barnultam jobban. Mikor az előző években csak répát eszegettem naponta nyár elején, sokkal szebben, gyorsabban barnultam. Ki érti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

CocoBellemare

2018. július 27.

Ha napozókapszula, akkor csak is ez! Az ára szuper, tartós barnaságot, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

valkayszaszi

2018. július 18.

Megyünk tengerhez nyaralni augusztus elején, és mivel strand közelébe sem megyünk addig, hogy ne legyünk paprika pirosak bevetem ezt a nagyágyút és a haut vital testvérét. Utóbbit azért vettem, mert nem volt a dm-ben karotin és azt hittem hogy megszüntették tavaly óta. De hál isten nem. Egy hét késedelemmel kezdtem el szedni a karotint. Eddig még csak kétszer sétáltam 1-1 órát a napon kettő és három között és már rengeteget barnultam de nem lett sültcsirke a nyakam. Onnan ha nem strandolás van valahogy mindig lemarad a naptej. Úgyhogy ha gyalogosan vagyok a városban napközben de kimarad a naptej sem leszek leégve tőle. Remélem sosem szűnik meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

wildrose

2018. július 12.

Érzékeny, fehér bőröm van, gyakorlatilag csak pirulni szoktam, bármit használok. Ezzel a kapszulával kevésbé lettem piros, a bőröm szinte már barna volt, és hosszasan meg is tartotta azt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.