Mivolis

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2019. október 8.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kovaföld szopogatós tabletta kalciummal, cinkkel és  C-vitaminnal, cseresznye ízű, édesítőszerrel

Az egészséges bőrért, hajért, körmökért.

A cink hozzájárul a haj, köröm és bőr normál állapotának fenntartásához, a kalciummal együtt szerepet játszik a sejtosztódásban.

A C-vitamin hozzájárul a normál kollagén képződéshez, és ezen keresztül a bőr normál állapotának, működésének fenntartásához.

A kalcium szükséges az egészséges csontok szerkezetének fenntartásához.

Összetevők: szorbit, kálcium-karbonát, kovaföld, keményített növényi zsír, étkezési sav: citromsav, maltodextrin, gyümölcspor, C-vitamin, csomósodást gátló anyag: étkezési zsírsavak (növényi) magnziumsói, aroma, cink citrát.

lenochka

2019. november 25.

Németországban vettem. Nagyon jó ízű a rágótabletta. A körmeim erősebbek lettek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Ennie86

2018. szeptember 21.

Egy ideig betartottam én is a 4 db/nap dolgot, de hamar ráuntam. Kicsit szemcsés, cserébe finom. :) Szerintem a körmöm állapotán javított egy kicsit, de a hajamon nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Csipetke

2018. szeptember 21.

Az elején betartottam a napi négyet, de pár nap elteltével rájöttem, hogy ebből nem tudok megenni négyet. Az íze finom de akkor sem ment egy idő után. Különösebb változást nem tapasztaltam de gondolom azért ez kis vitamin bevitel nem ártott a szervezetemnek. Szóval nem mondom, hogy semmit nem ért és rossz volt. Beszedtem a dobozzal túl vagyok rajta, lehet még később újra veszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

necra

2018. július 4.

Most vettem. Szerintem isteni az íze. Attól félek, hogy nem állok meg négynel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Most vettem. Szerintem isteni az íze. Attól félek, hogy nem állok meg négynel

bernadettu

2018. július 3.

Csak leemeltem a polcról. Különösebb változást nem tapasztaltam a körmömön, viszont az is igaz, hogy egyszerűen nem tudtam magam rávenni, hogy napi négyet elfogyasszak belőle. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

szamonika

2017. december 2.

Az íze nem rossz, de az állaga tényleg olyan kicsit, mintha homokszemek lennének benne. A DAS GESUNDE PLUS HAAR VITAL KOMPLEX-szel együtt szedem egy hónapja. Kevésbé hullik a hajam, sőt megjelentek a babahajszálak is. Várom, hogy milyen lesz a hatás egy hónap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Catn0va

2017. február 27.

Elfogyasztottam belőle egy dobozzal. A mennyiséget keveselltem, mert kiszámítva a napi bevitelt csak egy heti adaghoz jut vele az ember. Bár én hibáztam abban, hogy csak a megvétel után vettem észre, hogy napi 4 db-ot kell belőle fogyasztani. Az íze finom volt, viszont a kovaföld-darabok eleinte furán megragadtak a fogaim közt. Konkrét hatásról nem tudok beszámolni, mert kevés ez az egy heti adag, azonban ezen felbátorodva megvettem a márka kovaföld tablettáját. Az jóval szimpatikusabb, mert csak napi 2 darabot kell belőle bevenni és 120 darabos, összehasonlítva barátibb az ára, mint ennek a tablettának.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Sosofel

2016. augusztus 20.

Nekem az íze és az állaga is borzasztó, így a hatását nem tapasztaltam. Olyan mintha homokot szopogatnék. Tesztnek vettem meg,mert olcsó volt,de megbántam és visszamentem megvenni a drágább tablettásat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

dori0509

2016. június 11.

Egyenlőre elégedett vagyok vele, a körmeim erősebbek lettek. Vannak itt egy csomóan akik elégetlenkednek vele úgyhogy az ELŐÍRT 4 HELYETT CSAK 1 db esznek belőle, ha nem tartják be az előírás ne csodálkozzanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 11.

Saria

2016. május 15.

Kb 2-3 hónapig használtam. Igazából a körmöm kicsit megerősödött, talán a hajam is fényesebb lett, nőtt egy kicsit... De nagyon minimálisat. Aki komoly változást szeretne, az nem ezt keresi szerintem. :) A szervezetemnek, a bőrömnek érezhetően jót tett, de hajra vagy körömre annyira nem.
A cseresznyés ízt szerettem, már csak ezért megérte elszopogatni egyet esténként.
Az árához képest okés. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Az árához képest okés. :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol