Mivolis

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolás

7% panthenollal. Szinezék és illatanyagmentes.

Kiszerelés: 75 ml

Klinda

2020. február 24.

Zsíros állagú, régi babakrém illatú krém, sokoldalúan használom. Éjszakai krémként 100%-os aloe vera zselét masszírozok az arcbőrömbe, majd ezzel a krémmel kenem be. Annak ellenére, hogy sűrű és zsíros, jól beszívódik, reggelre a bőröm puha, hidratált. Könyökömre, térdemre is ebből kenek, ott is puhává válik tőle a bőröm. Sok tubussal fogyott már, állandó termék a palettámon. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 24.

HeyGirl

2019. november 30.

Sebkezelésre, bőrkiütésre vagy hajpakolásba. Mindenre szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Sebkezelésre, bőrkiütésre vagy hajpakolásba. Mindenre szuper!

lenochka

2019. november 25.

Olcsó és jól működik.
Néhány éve használom ezt a krémet, és nagyon elégedett vagyok vele. Jobb mint bármelyik drágább gyógyszertári készítmény.
Ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Olcsó és jól működik.
Ár-érték arányban kiváló!

Candy21

2019. szeptember 18.

Jó kis krém szinte hozza ugyanazt a hatást, mint a Bepanthen én gyulladt pattanásra szoktam legtöbbször használni meg ha nagyon kiszárad a kezem akkor csak ez a krém tud rajta segíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

babszem81

2019. május 24.

Újravevős. Bepanthen-nél jobb, mert az hatástalan, ez viszont eltűnteti a minden ősszel kiújuló mellkas-has-hát bőrén lévő piros kiütéseimet, ami feltehetőleg seborreás, irritált, csak szteroidos krémre tűnnek el időlegesen, ami nagyon káros, így azt kiváltandó találtam erre a krémre. Felvitele kis mennyiségben is elegendő, testes krém, felkenéskor zsíros állaga vizessé és átlátszóvá válik. Nagyon jól esik az irritált bőrnek. Fényes felület marad utána. Még tesztelem további felhasználását. Imádlak Das gesunde plus márka! 💋Ár/érték/hatás tekintetében verhetetlen!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

Rita0126

2019. március 26.

Neogranormon helyettesítésére vettem ajakherpesz utáni heg kezelésére. Azt kell hogy mondjam, még sokkal jobban be is vált. Szuperül hámosít. Ár-érték arányban verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

sün

2018. december 23.

Még nincs egy hete, hogy használom, de már látványos. Durván pattanásos arcbőrre kenem. Lényegesen hatásosabb, mint a Bepanthen Plus. Erőteljesen hámosít, nagyon gyors. Arról nem beszélve, hogy a Bepanthen 30 ml 1400 Ft, ez meg 75 ml 700 Ft. Kizárólag a hatása miatt megkapja az 5*-ot, de az állaga borzalom. Felkenni is rémálom, nagyon nehezen kenhető, zsíros, erős, nehéz krém. Azért nem vonok le pontot emiatt, mert ez nem beauty termék, hanem inkább egészségügyi. Nehéz eloszlatni. Külön probléma, hogy este, fürdés után használom, és még órákkal később is ott van a zsíros bevonat, ami nyilván a párnahuzaton landol... Előttem már írta valaki, hogy a kézről való lemosása is problémás... nem kicsit! Képez egy bevonatot a bőrön, ami egy seben vagy az arcon ottmaradhat, nem érzed. De a kézen zavaró, irritál nagyon. Szóval lemosni is rémálom, mosogatószerrel próbálkozom, de 3x kezet kell mosnom, és még utána is tiszta zsír a kezem. Remélem, hogy azért ilyen az állaga, mert a hatásához feltétlenül szükséges. Egyébként minden DGP termékkel tökéletesen elégedett vagyok, nem csak hogy felveszik a versenyt a drágább termékekkel, de rendszeresen le is körözik őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

AppleMaple

2018. december 10.

Olcsóbb, mint a Bepanthen de szerintem ugyanolyan jó a hatása. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Ad-Namah

2018. december 9.

Nagyon jó termék, a sérült, sebesedő és hámló ujjamon hozta rendbe a bőrt, továbbá minden berepedt és ekcémás bőrfelületen is. Nem gondoltam, hogy ilyen hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

littlefairy

2018. október 6.

Csak jót tudok róla mondani. A neves hámosítók tökéletes alternatívája. Hámosít, sebet gyógyít stb... Használtam már érzékeny helyen való gyantázás után, és orrfújástól kisebesedett orra is. Nagyon jól teljesít. Külön örülök, hogy színezék és illatanyag mentes. Jó árban van. Egyedül a lanolin származása/minősége miatt aggódom kicsit, de egyelőre még nem tudom hol lehetne ennek utána nézni.

Update: éjszakára ajkakra kenve is szuperül használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Update: éjszakára ajkakra kenve is szuperül használható.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol