Best of Beauty 2019

Das Gesunde Plus

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 1.

Kategória:   Testápolás

7% panthenollal. Szinezék és illatanyagmentes.

Kiszerelés: 75 ml

babszem81

2019. május 24.

Újravevős. Bepanthen-nél jobb, mert az hatástalan, ez viszont eltűnteti a minden ősszel kiújuló mellkas-has-hát bőrén lévő piros kiütéseimet, ami feltehetőleg seborreás, irritált, csak szteroidos krémre tűnnek el időlegesen, ami nagyon káros, így azt kiváltandó találtam erre a krémre. Felvitele kis mennyiségben is elegendő, testes krém, felkenéskor zsíros állaga vizessé és átlátszóvá válik. Nagyon jól esik az irritált bőrnek. Fényes felület marad utána. Még tesztelem további felhasználását. Imádlak Das gesunde plus márka! 💋Ár/érték/hatás tekintetében verhetetlen!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

Rita0126

2019. március 26.

Neogranormon helyettesítésére vettem ajakherpesz utáni heg kezelésére. Azt kell hogy mondjam, még sokkal jobban be is vált. Szuperül hámosít. Ár-érték arányban verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

sün

2018. december 23.

Még nincs egy hete, hogy használom, de már látványos. Durván pattanásos arcbőrre kenem. Lényegesen hatásosabb, mint a Bepanthen Plus. Erőteljesen hámosít, nagyon gyors. Arról nem beszélve, hogy a Bepanthen 30 ml 1400 Ft, ez meg 75 ml 700 Ft. Kizárólag a hatása miatt megkapja az 5*-ot, de az állaga borzalom. Felkenni is rémálom, nagyon nehezen kenhető, zsíros, erős, nehéz krém. Azért nem vonok le pontot emiatt, mert ez nem beauty termék, hanem inkább egészségügyi. Nehéz eloszlatni. Külön probléma, hogy este, fürdés után használom, és még órákkal később is ott van a zsíros bevonat, ami nyilván a párnahuzaton landol... Előttem már írta valaki, hogy a kézről való lemosása is problémás... nem kicsit! Képez egy bevonatot a bőrön, ami egy seben vagy az arcon ottmaradhat, nem érzed. De a kézen zavaró, irritál nagyon. Szóval lemosni is rémálom, mosogatószerrel próbálkozom, de 3x kezet kell mosnom, és még utána is tiszta zsír a kezem. Remélem, hogy azért ilyen az állaga, mert a hatásához feltétlenül szükséges. Egyébként minden DGP termékkel tökéletesen elégedett vagyok, nem csak hogy felveszik a versenyt a drágább termékekkel, de rendszeresen le is körözik őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

AppleMaple

2018. december 10.

Olcsóbb, mint a Bepanthen de szerintem ugyanolyan jó a hatása. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Ad-Namah

2018. december 9.

Nagyon jó termék, a sérült, sebesedő és hámló ujjamon hozta rendbe a bőrt, továbbá minden berepedt és ekcémás bőrfelületen is. Nem gondoltam, hogy ilyen hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

littlefairy

2018. október 6.

Csak jót tudok róla mondani. A neves hámosítók tökéletes alternatívája. Hámosít, sebet gyógyít stb... Használtam már érzékeny helyen való gyantázás után, és orrfújástól kisebesedett orra is. Nagyon jól teljesít. Külön örülök, hogy színezék és illatanyag mentes. Jó árban van. Egyedül a lanolin származása/minősége miatt aggódom kicsit, de egyelőre még nem tudom hol lehetne ennek utána nézni.

Update: éjszakára ajkakra kenve is szuperül használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Update: éjszakára ajkakra kenve is szuperül használható.

Dea

2018. július 17.

Update: Nagyon szeretem, sűrű, de könnyen kenhető krém, ami gyorsan beszívódik,imádom :)

Olcsóbb,mint a neogranormon, de ugyanaz a hatás, biztos vennék még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Olcsóbb,mint a neogranormon, de ugyanaz a hatás, biztos vennék még :)

BLili

2018. június 14.

Száraz, rosaceás bőrre kentem, hogy egy kissé gyógyítsa a bőrömet, nem volt jó ötlet, mert teljesen kipattogzottam tőle, de hát igazából nem is arra való. Sebgyógyításra viszont tökéletesen alkalmas, ár-érték arányban nagyon-nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Bubucim

2018. május 20.

Télen a testemen időnként felbukkanó száraz foltok eltüntetésére használom. Hiába a minőségi tusfürdő és rendszeres testápolózás, nagyon száraz a bőröm időnként. Ezzel a krémmel viszont néhány nap alatt elmúlik a nagyobb száraz folt is. Tavalyelőtt nyáron vettem Horvátországban, mert enyhe napallergia jelent meg az egyik karom kis részén. Azt is gyorsan helyre tudta tenni. :) Ahogyan előttem is írták, az állaga nagyon vizes, de engem ez nem zavar, mert teszi a dolgát. Ár-érték arányban is nagyon jó. Biztosan fogok még belőle venni, ha egyáltalán az előző valamikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Dottus

2018. február 6.

Sokkal olcsóbb, mint a Bepanthen és a Neogranormon, viszont ugyanazt a hatás lehet elérni vele. Szeretem!
Kenéskor mintha tényleg kicsapódna belőle a víz, vagy nem is tudom, ami sebes bőrnél kicsit csíp, de utána jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Panthenol