Davidoff

Ár:   8660 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyei: citrusfélék,bergamot,zsálya,galbanum,moha,cédrusfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2016. november 17.

Valaki írta , hogy AXE hatás . Hát olyan színvonalú is, az AXE Apollo testvére .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 17.

Babooca

2014. március 6.

Nekem kissé erőteljes ez az illat, YSL-hez képest nem annyira kifinomult. Nem lett a kedvencem Kedvesen, de egy sportosabb öltözékhez, egy laza napon még belefér. Mintája van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

RitaSummer

2013. december 11.

A barátom most karácsonyra fogja megkapni ezt az illatot ;) Dm-ben voltunk és ugye nagy parfüm leárazások vannak. Mondta hogy mennyire tetszik neki ez az illat. Jó "feleség" módjára hát nem megvettem neki az ünnepekre? :D Az eredeti ár feléért sikerült elhozni így naná hogy megérte az 50 ml :) Nagyon különleges fűszeres illat pont neki való :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 11.

krissz28

2013. október 9.

Ez most nekem az ász annyira férfias friss illata van h nem bírok betelni vele, nagyon tetszik. Két fújással olyan felhőt csinálok magam körül hogy húzom a csíkot rendesen és órákig érezni szóval elég tartós.Célcsoportnak a 30 asokat mondanám. Annyira nem drága, én a 30 ml kiszerelést vettem a DM-ben 5 ért, ennyiért nincs jobb. :)Brutális darab! Vegyétek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

wishes

2013. március 20.

Ez az illat nekem Ő... az az illat, amit imádok mélyen beszippantani, mikor megölelem. Alap az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

ForestNymph

2012. december 22.

Isteni illata van! A vén főnököm elkezdte ezt használni, megéreztem és felcsillant a szemem erre az illatra. Tudjátok az "axe hatás". :D Érdemes megszaglászni! Beruházni nem fogok rá, mert drága. Illatra csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.