Davidoff

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyei: koriander,virginiai cédrus,keserű narancs,pacsuli,sáfrány,ámbra,benzoin,moha

Poldi

2016. május 9.

Sziasztok!
Kezembe került egy minta ebből a "csodából". Látom Kurkdjian mester kreálmánya, így biztos nem lehet rossz. Amit kaptam, az elkeserítő. Nulla eredetiség, nulla minőség. Álltálában minden parfümben megtalálom a pozitívumot, ha van benne. Ez, még csak nem is középszerű. Sokkal rosszabb!! Számomra értékelhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

Sziasztok!