Davidoff

Ár:   €45 és €65   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria, parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   €45 és €65
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogéria, parfüméria

Illatösszetevők:  keserű likőr, bor, szóda, narancsvirág, cédrusfa, tonkabab

Lapo

2017. április 21.

Egyszerűen nem értem, hogy mi járhat a "NOSE" fejében mikor összerak egy ilyen illatot.. nyilván rendelik tőle a mai divat szempontjai szerint, illetve akár nem is feltétlenül lehet beleszólása, de a helyében ( Jacques Huclier ) isten bizony nem vállaltam volna el ezt a megbízást/rendelést (egy pl. Thierry Mugler - A*Men Pure Havane alkotás után) .
Tulajdonképpen elvonatkoztatva a Davidoff (egyébként egy, az általam igen kedvelt) márkától, bármi lehet ez a parfüm a designer szegmens alsó-közép kategóriában.
Édes és picit fűszeres parfüm őszre-télre jellemtelenül, karakter nélkül a mai divatnak megfelelően.. blaa.. csak az üvege (ebbe legalább szorult egy kis egyediség) miatt 2 csillag.. egyébként annyi sem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance