Davines

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• Esszenciális petit gabona olajjal rugalmasságot és tömörséget ad a hajnak
  • Válogatott hatóanyagokkal hidratálja és védi a hajat
  • Szilva phytoceutical-al megakadályozza a sejtek öregedését
  • A haj teltebb, könnyebben kezelhető és egészségesebb lesz
  • Tökéletes minden hajtípusra

renitrk

2018. február 12.

A kedvenc fodrászom szalonjában Davines termékekkel dolgoznak. Eleve bármit csinál a hajammal, színezi, festi, érzem, hogy abszolút kíméletes mindegyik termékük, és profin is használják őket. A forgalmazó csapat profi tanácsadással és tudással látja el őket. A Replumping energizáló sampon és balzsam valami csodát művel a száraz, fényét vesztett, erőtlen hajjal. Imádom az illatukat is. És amikor lemosom, szinte ilyen csúszós selymes lesz az egész. Amit észrevettem, hogy a hajvasalóm szinte csúszik a hajamon, olyan selymes és szép. Engem egy életre megvett ez a két termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

e.m.e.s.e

2015. február 8.

Miután a Kevin Murphy termékekkel nem voltam maradéktalanul elégedett, a Davines palettájáról választottam sampont. Mindenképpen a Naturaltech vonalon keresgéltem, mert az nagyobb százalékban tartalmaz természetes összetevőket.
Most értem a flakon végére, és ahogy telt az idő, egyre jobban megkedveltem. Sajnos a szárító hatást végig tapasztaltam, úgyhogy egy jó kondicionálóra mindenképpen szükség van samponozás után.
Eleinte úgy éreztem, nem tisztít rendesen. Pedig ha jól emlékszem, a honlapon még írják is, hogy 20 gramm sampont kell használni. Valóban többre van szükség, ha tiszta fejbőrt szeretnénk. A professzionális samponokkal kapcsolatban éppen az a tapasztalatom, hogy kevesebb is elég belőlük, de ezzel általában 3x samponoztam. Így viszont legalább tiszta lett a hajam.
Szárító hatása a zsíros hajra kifejezetten jó hatással van, lassabban zsírosodott újra a hajam.
Összességében nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de egyelőre nem veszem újra. Már megérkezett a Klorane rendelésem :) A jövőben azonban valószínűleg fogok még próbálkozni a Davines termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.