Davines

Ár:   6 490 Ft és 11 900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml és 135 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Captainblonde, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   6 490 Ft és 11 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 135 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Davines OI Oil különleges fényt és lágyságot biztosít a hajnak. Szerkezet helyreállító hatású, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Segít a szöszösödés gátlásában, erős antioxidáns és szabadgyök semlegesítő hatású.

baloghantonia

2022. február 28.

Tökéletes Davines termék ez is. Nem tudom megszámlálni hány fajta olajat használtam eddig. Próbáltam olaplexet is, de nekem az a legminimálisabb mennyiség esetén is nagyon zsírosította a hajamat (hajvégre kentem csak). De ez az olaj nem zsírosít, megfelelően táplálja a hajamat, olyan érzést nyújt, mintha a fodrásztól jöttem volna ki. Az illata sem zavaró. Három hónapja alkalmazom minden hajmososás alkalmával és még mindig háromnegyedig van (legkisebb méretű van nekem). Ha elfogy egyszer akkor biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 28.

szaboozs

2021. február 19.

A legjobb amit valaha használtam! Kellemes az illata, nem hagy zsíros érzetet és tökéletesen ápolja a száraz hajvégemet. Rengeteg ideig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 19.

szg05

2019. november 16.

Sajnos nem vált be, és az árát sem éri meg :( Olcsóbb hajvégápoló olajok többet használtak, mint ez sajnos. Az illatával sem tudtam megbarátkozni.
Kidobni nem fogom, de újravásárolni sem, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Kidobni nem fogom, de újravásárolni sem, ha elfogy.

pankusz

2019. június 3.

Nagyon szeretem az OI termékcsalád illatát, igazán különleges, a hatása pedig szuper. Vizes és száraz hajra is fel szoktam vinni, rendkívül puha, ápolt, és sima lesz tőle a hajam. Amikor sokat hajvasalóztam, ezt az olajat használva nem roncsolódott a hajam, illetve később amikor egy fodrásznak sikerült tönkretenni festéskor a hajam, akkor ez sokat segített.
Én a kis flakont vettem, de az is rettentő sokáig elég, mert 1-2 pumpányit elég eloszlatni. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Sophia00

2019. április 6.

Évek óta használom, szerintem igazi csodaszer, nekem nagyon bevált! Finom az illata és nagyon selymessé teszi a hajam, pedig szőkére van festve és rendszeresen használok hajvasalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

lizix

2018. szeptember 11.

A legjobb, egy csodaszer. Isteni az illata, könnyű állaga van. Vállig érő, vizes hajra 2 pumpányit teszek és úgy hagyom megszárítani. Nekem nagyon bejött, sima, puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

mmk138

2017. július 25.

Fodrászom használja szárítás előtt, és megdöbbentő, hogy milyenné tudja varázsolni a hajam állagát. Nem szöszösödik és napokig selymes marad. Gondolkodom rajta, hogy beruházok egyre otthonra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Makk Zsuzsó

2016. november 24.

Molyirtó szaga van, és még csak azt sem tudom elmondani róla, hogy jobb lenne, mint a drogériás társai. Talán azoknál picit hígabb, de különösebb csodát nem tesz a hajjal. Túlárazott termék, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Makk Zsuzsó

2016. október 27.

Illatosított szilikonolaj, semmi extra. Olyan, mint bármelyik drogériás (csak hatszoros áron), legalábbis én nem érzek különbséget. Az ember néha elcsábul a fodrásznál, az exkluzivitás-élményt bizony meg kell fizetni! Mondjuk a szaga elég fura...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

gilda007

2016. március 13.

Nagyon kellemes illatú, pumpás feltéttel jól adagolható, jól eloszlik, nem marad zsíros/olajos érzés utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.