Davines

Ár:   5990 Ft és 10 500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml és 135 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Captainblonde, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   5990 Ft és 10 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 135 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Davines OI Oil különleges fényt és lágyságot biztosít a hajnak. Szerkezet helyreállító hatású, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Segít a szöszösödés gátlásában, erős antioxidáns és szabadgyök semlegesítő hatású.

pankusz

2019. június 3.

Nagyon szeretem az OI termékcsalád illatát, igazán különleges, a hatása pedig szuper. Vizes és száraz hajra is fel szoktam vinni, rendkívül puha, ápolt, és sima lesz tőle a hajam. Amikor sokat hajvasalóztam, ezt az olajat használva nem roncsolódott a hajam, illetve később amikor egy fodrásznak sikerült tönkretenni festéskor a hajam, akkor ez sokat segített.
Én a kis flakont vettem, de az is rettentő sokáig elég, mert 1-2 pumpányit elég eloszlatni. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Sophia00

2019. április 6.

Évek óta használom, szerintem igazi csodaszer, nekem nagyon bevált! Finom az illata és nagyon selymessé teszi a hajam, pedig szőkére van festve és rendszeresen használok hajvasalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

lizix

2018. szeptember 11.

A legjobb, egy csodaszer. Isteni az illata, könnyű állaga van. Vállig érő, vizes hajra 2 pumpányit teszek és úgy hagyom megszárítani. Nekem nagyon bejött, sima, puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

mmk138

2017. július 25.

Fodrászom használja szárítás előtt, és megdöbbentő, hogy milyenné tudja varázsolni a hajam állagát. Nem szöszösödik és napokig selymes marad. Gondolkodom rajta, hogy beruházok egyre otthonra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Makk Zsuzsó

2016. november 24.

Molyirtó szaga van, és még csak azt sem tudom elmondani róla, hogy jobb lenne, mint a drogériás társai. Talán azoknál picit hígabb, de különösebb csodát nem tesz a hajjal. Túlárazott termék, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Makk Zsuzsó

2016. október 27.

Illatosított szilikonolaj, semmi extra. Olyan, mint bármelyik drogériás (csak hatszoros áron), legalábbis én nem érzek különbséget. Az ember néha elcsábul a fodrásznál, az exkluzivitás-élményt bizony meg kell fizetni! Mondjuk a szaga elég fura...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

gilda007

2016. március 13.

Nagyon kellemes illatú, pumpás feltéttel jól adagolható, jól eloszlik, nem marad zsíros/olajos érzés utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Captainblonde

2015. június 20.

Egzotikus illata van, és mióta használom, nincs töredezett hajvégem! Hajmosás után nedves hajba masszírozok 3 nyomásnyit, és hagyom megszáradni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol