Daytox

Ár:   €29.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   €29.99
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

10%-os C-vitamin szérum az azonnali ragyogásért.

Candy21

2024. május 26.

Tetszik ez a termék szép bőrképet eredményez tényleg ragyogóbbá teszi a bőrt. Az állaga kicsit vízszserű nagyon kellemes. Illata nincs irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 26.

Clear

2022. január 14.

Már egy üveggel elhasználtam. Nagyon jó, szép bőrt eredményezett. Aztán kipróbáltam a revoxot, ami hát nekem nem jött be. Piros foltok lettek az arcomon. Visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

lilaszilva

2021. november 18.

Pár hete használom még csak, de nagyon tetszik benne az állaga, kicsit ragacsos felkenéskor, pár perc múlva viszont mattra szárad és egy nagyon kellemes hidratáló hatást nyújt. Nincs illata, nem okozott pattanásokat, illetve látványosan halványította a pigment foltjaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

ALettah

2021. szeptember 20.

Update: töretlen a rajongás, az egész családomat függővé tettem, minden hazalátogatáskor egy raklapnyi Daytox szérumot viszek. Nagyon nagyon megéri az árát!
Már egy ideje kacérkodok a gondolattal, hogy beszerzek egy C vitaminos szérumot. Drogáriás bóklászás közben végül nagy nehezen erre esett a választásom (szinte a DM-est választottam, mert az sokkal olcsóbb, de akkor megszólalt bennem a kisördög, hogy ha az arcbőröm miatt sem vagyok hajlandó mélyebben a zsebembe nyúlni, akkor megette a fene az egészet). És mennyire jól tettem! Ez a cucc számomra egy CSODA.
Az arcbőrömről annyit, hogy kamasz korom óta pattanásokkal küzdök, nem borzasztó, de olyan igazán szép, egyenletes modell bőröm soha nem volt, és most így a harmincat elrúgva már megjelentek az apró mimikai ráncok, de a szemét pattanások még mindig tartják magukat, ami igazán pofátlanság. Na de ez a kis szerény, patikai csomagolású csepp egy apróbb csodát művelt a bőrömmel. Pattanás amióta használom nem jött elő (pedig két teljes hormonális ciklus eltelt), összességben sokkal élettel telibb, jobb kinézetű a bőröm. Nem lett tökéletes, de ennyire látványos javulást nálam eddig még egyetlen kozmetikum sem ért el.
Amíg kapható lesz, venni fogom, és karácsonyra a tesóimnak is ez az ajándék.
Nem olcsó, de abszolút érdemes tenni egy próbát vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Amíg kapható lesz, venni fogom, és karácsonyra a tesóimnak is ez az ajándék.
Nem olcsó, de abszolút érdemes tenni egy próbát vele.

mano

2018. szeptember 30.

A kis próbacsomagját vettem meg a márkának (benne van ez, a vulkáni iszapos arctisztító és a hidratáló krém), a három termék közül ez az egy tetszik. Reggelre szép, egységes bőrt csinál. Többféle C-vitaminos szérumot próbáltam már, de ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ethyl Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propanediol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.