Daytox

Ár:   €29.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   €29.99
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

10%-os C-vitamin szérum az azonnali ragyogásért.

ALettah

2020. november 2.

Már egy ideje kacérkodok a gondolattal, hogy beszerzek egy C vitaminos szérumot. Drogáriás bóklászás közben végül nagy nehezen erre esett a választásom (szinte a DM-est választottam, mert az sokkal olcsóbb, de akkor megszólalt bennem a kisördög, hogy ha az arcbőröm miatt sem vagyok hajlandó mélyebben a zsebembe nyúlni, akkor megette a fene az egészet). És mennyire jól tettem! Ez a cucc számomra egy CSODA.
Az arcbőrömről annyit, hogy kamasz korom óta pattanásokkal küzdök, nem borzasztó, de olyan igazán szép, egyenletes modell bőröm soha nem volt, és most így a harmincat elrúgva már megjelentek az apró mimikai ráncok, de a szemét pattanások még mindig tartják magukat, ami igazán pofátlanság. Na de ez a kis szerény, patikai csomagolású csepp egy apróbb csodát művelt a bőrömmel. Pattanás amióta használom nem jött elő (pedig két teljes hormonális ciklus eltelt), összességben sokkal élettel telibb, jobb kinézetű a bőröm. Nem lett tökéletes, de ennyire látványos javulást nálam eddig még egyetlen kozmetikum sem ért el.
Amíg kapható lesz, venni fogom, és karácsonyra a tesóimnak is ez az ajándék.
Nem olcsó, de abszolút érdemes tenni egy próbát vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Amíg kapható lesz, venni fogom, és karácsonyra a tesóimnak is ez az ajándék.
Nem olcsó, de abszolút érdemes tenni egy próbát vele.

mano

2018. szeptember 30.

A kis próbacsomagját vettem meg a márkának (benne van ez, a vulkáni iszapos arctisztító és a hidratáló krém), a három termék közül ez az egy tetszik. Reggelre szép, egységes bőrt csinál. Többféle C-vitaminos szérumot próbáltam már, de ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propanediol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, 3-O-Ethyl Ascorbic

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.