Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Tartalma: 6 db szemhéjpúder, 1 db kompakt púder, 1 db arcpirosító, 1 db bronzosító, 2 db szájfény, 2 db applikátor, 1 db tükör

DawnMelody

2017. január 6.

A barátomtól kaptam születésnapomra a fekete nyuszit, mert hát imádom a nyuszikat. :P Nagyon megörültem neki, a színei nem épp az általam sokszor használtak, de elkezdtem kísérletezgetni vele. Nos, sminkalapot nem használok, így a színek alap nélkül is jószívvel közepesen pigmentáltnak nevezhetők csupán, de ezt igyekszem annak a számlájára írni, hogy kell hozzá az alap. Viszont hogy porol....jesszus! Egy ilyen márkától többet vártam volna. Viszont amit sikerül magamrakenni, az kifejezetten tartósnak tűnt eddig. Nem rossz, meg hát baromi cuki, de ennyiért nem venném meg magamnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

necra

2014. december 8.

Mindig, amikor meg akarok tőle szabadulni, rájövök milyen szép kis paletta, mégsem használom....adok neki még egy esélyt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

csillubaby

2013. január 6.

Nekem egy fekete baglyom van, már kívülről is egy gyönyörűség. Belül egymással harmonizáló, jól használható színek. A baglyosban főleg a szürke és árnyalatai. Általában fentartással fogadom az ilyen szetteket, de ennek a minősége is kiváló. Nagyon jól sikerült darab. Ajándéknak tökéletes, sminkszerető barátnő/anyuka/hugica odáig lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Niho

2012. február 13.

Egyik kedvenc márkám! nagyon szeretem! Nekem a kacsa van meg.Szép színek ,jól pigmentáltak,igaz nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

momo

2011. november 15.

Már kézbe venni is gyönyörűség :-) Nekem egy arany színű baglyom van. A szemhéjpúderek jól pigmentáltak, a színösszeállítás lehetne kicsit fantáziadúsabb. A bagoly szárnya végén lévő világos viszont fantasztikus kiemelésre. A szájfények erősen csillámosak és kézzel kell kikotorni őket, mert erre a célra nincsen benne ecset. Csak buliba tenném fel. A pirosító teljesen matt, jó állagú, nem porzik. A kompakt púder szerintem inkább fixálásra jó, nekem átlátszónak tűnik. Sajnos elég picike, így ecsettel meglehetősen problémás hozzáférni. A bronzosítót még nem próbáltam, szerintem egy világosabb bőrhöz túl sötét. A kis applikátorokat nem olyan könnyű kiszedni, viszont jó minőségűek és a tükör méretével is elégedett vagyok. Helyes kis szett, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 15.