Best of Beauty 2019

Decléor

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tisztító és sminkeltávolító olaj minden bőrtípusra.

Decléor Aroma Cleanse Micellás víz
Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
ÚJ! Decléor Aroma Cleanse Micellar Oil
Ár: 7500 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy előre utalás után postázom (Magyar Posta, Foxpost)
Nooora

2017. december 3.

A tél beköszöntével váltani kellett az arcápolóimon, és mivel már untam a micellás vizeket, inkább habokat és olajokat kezdtem el használni. Ez a micellás olaj nagyon szuper, nagyon finom illatú és állagú, tökéletes arctisztító. Én a reggeli sietésben vattakorongra nyomom, áttörlöm vele az arcom és vízzel alaposan leöblítem. Mivel este több időm van, szívesen bíbelődöm 2 fázisú arctisztítókkal, erről is fogok írni véleményt, de előbb fel kellett töltenem az oldalra, mert még nem voltak benne a rendszerben :)
Szóval a Décleor micellás olaj: csillagos ötös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

Szóval a Décleor micellás olaj: csillagos ötös!!

e.m.e.s.e

2017. október 16.

2017.07.30. Évek óta nem használok vattakorongot a szemfesték eltávolításához, helyette krémes lemosóval masszírozom át a szemhéjamat az ujjbegyeim segítségével, majd vízzel leöblítem. Hiába van jól bevált sminklemosó tejem (Cattier), külföldi oldalakon olyan jó véleményeket írnak erről a termékről, hogy végül megvásároltam. Ugyan az összetevők listája miatt sokat hezitáltam a beszerzésén, de kipróbálva a terméket egyáltalán nem bántam meg. Rendkívül hatékonyan távolítja el a szemfestéket. 1-2 pumpálásnyi mennyiség bőven elegendő a szememre, anélkül tünteti el maradéktalanul a festéket, hogy irritálná, csípné a szememet. Egyedül a rendkívül erős illata zavar, de úgy néz ki, hogy ezt és a kifogásolható INCI-t is el kell néznem neki a szuper hatékonysága miatt.

2017.10.16. Megkapja tőlem az 5. csillagot is, ugyanis az elmúlt hónapokban annyira megszerettem, hogy a Cattier sminklemosó tej helyett szinte kizárólag ez után nyúlok esténként. Már nemcsak a szemfesték eltávolításához használom, hanem az arctisztítás első lépéseként, leginkább a fényvédő eltávolításához. 2 pumpálásnyi adag így is elegendő. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: BHT

Squalane eo 1 0