Deja Vu Világ

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2014. november 12.

Kategória:   Dezodorok

Összetevők: Szódabikarbóna, kakaóvaj, szezámolaj, méhviasz, 100%-os tisztaságú citrom illóolaj, 100%-os tisztaságú citromfű illóolaj

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.