Deja Vu Világ

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2014. november 12.

Kategória:   Dezodorok

Összetevők: szódabikarbóna, kakaóvaj, szezámolaj, méhviasz,100%-os tisztaságú levendula illóolaj, 100%-os tisztaságú teafa illóolaj

(Geraniol, Limonene, Linalool : az illóolaj természetes komponensei)

LolitaLolly

2019. április 16.

Nekem maximálisan bevált.:) Nem színezi el a ruháimat, ami nagyon fontos, finom illata van -habár lehet ez egyeseknek kicsit sok lehet, de a nap folyamán enyhül- illetve kitart egész nap. Tény, én nem is vagyok az a nagyon izzadós típus. De legalább próbára ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Geraniol, Limonene, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>