Delia Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív ránctalanító és revitalizáló szérum arcra, nyakra és dekoltázsra. Koncentrált termék az érett és fáradt bőr intenzív ápolásáért.

Aktív összetevők: A, E, F vitaminok, Q10, Omega 3, 6, 7 és 9 zsírsavak.

danyadi77

2020. február 17.

Maszkok után szoktam használni egy keveset belőle, illetve mostanában (így télen) reggelente az alapozómhoz keverek egy cseppet. De leálltam vele,mert valamitől kipattogtam, megjelent néhány pattanás, rám nem jellemző módon. Ami inkább bosszant, hogy mivel ez egy olaj, könnyen avasodik, nem sokkal kibontás után már tapasztaltam. Hűtőben tartom, de a folyamatot már nem lehet visszafordítani. Az ára amúgy baráti. Összességében nem érzem úgy, hogy hiánypótló lenne a bőrápolásomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

marlu

2019. március 10.

Én reggel viszem fel a nedves bőrömre, erre kerül az arckrém, majd sminkelek rá. Kevés is elég belőle, jól beszívja a bőröm, szépen mutat rajta az alapozó. Viszont, ha véletlenül sokat teszek fel az arcomra, akkor később zsírosodik kicsit a bőröm, így erre érdemes odafigyelni. Pattanásokat nem okoz; szép, puha lesz a bőröm ettől a terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Oklaudia04

2018. április 19.

Nagyon szereti a borom! Este szoktam fel rakni de kb 1 heten 2-3 szor !
Nem okoz pattanast irritaciot reggelre pihe puha az arcom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nagyon szereti a borom! Este szoktam fel rakni de kb 1 heten 2-3 szor !
Nem okoz pattanast irritaciot reggelre pihe puha az arcom!!

youdith

2018. február 27.

Estére (alkalmanként) használom úgy, hogy egy adag kézfejre kivett natúr kollagénes-hyaluronos krémbe 2 cseppet teszek a pipettájával és így keverten teszem fel az arcomra, könnyebben beszívódik, reggelre nyoma se lesz. Nappalra az A-vitamin származék tartalma (pontosabban Retinyl Palmitate, mely napfényre rákkeltő lehet) és olajos állaga miatt, mely a sminket biztos feloldja, nem javaslom. Az ára vicckategória, olyan olcsó. A notino-ról rendeltem. Pattanást nekem sem okozott, amikor kicsit megszaladt a kezem, akkor az alapból is meggyötört orrom hámlott picit az A-vitamintól, kicsit sokat tettem fel, de legalább tudtam, hogy bele tették az anyagot rendesen :) A téli időszakban a vízhiányos bőrömre krém mellé kell az extra ápolás, ezért vettem és használom, talán az A-vitamin miatt a ráncokra is hat, de csodát ne várjunk, nekem a pórusokra nem volt hatással és az apró ráncaim is megvannak még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Ria13

2017. március 18.

Szuper lenne, HA könnyebben beszívódna a bőrbe és nem zsírosítaná az arcomat és a dekoltázsomat. Illata semleges, aranysárgás, olajos a textúrája, nagyon szerettem volna szeretni. A másik Delia Cosmetics szérumot ( Stem Cell ) sokkal jobban megkedveltem. Azt 100 %, hogy újraveszem. Ezt most odaadom Édesanyámnak, addig 4 csillag, ha Neki jobban beválik, updatelek 5 csillagra, hiszen sok "jóság" került bele és nagyon baráti az ára is!Jaj, írtátok, hogy csökkentette a pórusaitokat...Sajnos èn az ellenkezőjét tapasztaltam és gyaníítom, hogy ez a szérum volt ebben a "ludas"😔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Elkofen

2017. január 10.

Többféle vitamint és hasznos zsírsavakat tartalmaz koncentrált formában. Ráadásul viszonylag szépek az összetevői, ezért szívesen használom. Főleg téli estéken. Az ára nem vészes és kevés is elég belőle.
Az állaga olajszerű, így elsőre nem tűnt egy könnyű szérumnak. Az illata pedig mint a napraforgó étolajé.
Dekoltázsra és nyakra használom és nagyon jól teljesít. Teljesen beszívódik reggelre, és simábbnak, feszesebbnek éreztem a bőröm a nyakamon. Én heti több alkalommal is bemasszírozom a bőrömbe, mert úgy érzem tényleg hatékony. Nálam nem okozott pattanást, pedig tényleg tiszta olaj... Szerintem így a hideg télben remek ápolószer. Gazdagon táplál és feszesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 10.

Karyka84

2015. szeptember 20.

Az E és A vitamin miatt esett rá a választásom, illetve azért mert nem krémet kerestem. Az ára miatt szkeptikus voltam picit. Első használatnál megijedtem hogy túl olajos lesz az én bőrtipusomhoz. De este bekentem és reggelre teljesen beszívodott. Nem hagyott olajos érzést. 1 hét használat után a pólusaim kisebbek lettek és a vízhiány okozta érdesség elkezdett simulni. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.