Delice Solaire

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2019. október 3.

Kategória:   Fényvédők

Intenzív barnulást elősegítő napolaj spray, kókuszolajjal illetve kakaóvajjal.   Kókusz, illetve kakaóvaj illatú. Vízálló. UV védelem nélkül. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

judyshiffer

2014. május 4.

Minden aluljárós "drogériában" lehet kapni. Én Miskolcon a búza téri aluljáróban szoktam venni. 600-700 ft lehet. Szerintem a nyugati pu. aluljáróban biztos lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

warlenka

2012. november 10.

Egy ismerősöm rendelt belőle több flakonnal a netről és annyit dicsértem az isteni kókuszillatot, ami körülötte terjengett, hogy végül adott nekem is egy flakonnal belőle. Én azóta ezt használom, szuper és tartós az illata, és valóban segít kicsit a barnulásban. Nem tudjátok, hogy itthon hol lehet kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.