Demeter

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók

Csokoládéval bevont konyakos meggy illatú masszázsolaj

necra

2016. március 18.

Amit leírtam az Egg Nog-gal kapcsolatban, itt is igaz: Nagyon híg, a kiszerelése nem praktikus, mert nagy a szája, tehát "öntögetésnél" vigyázni kell, viszont az illat és a funkció fantasztikus!!! ;) Nem ragad, hanem siklik az ember kezei között.

Amiért ez mégis 5 csillag, az az illata. Jeeeeessszusom de csodálatos. Az illat lemoshatatlan, de nem is bánom. Párom kacsintva szimatolja a kezem órák múlva is. Ha egy csodás élményt szeretnétek, akkor nagyon ajánlom ezeket az olajokat.

Még töltök fel párat, mert rendeltem 6, vagy 7 különbözőt, de ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Még töltök fel párat, mert rendeltem 6, vagy 7 különbözőt, de ez a legjobb.