Demeter

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: melwin, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 100 ml

Olyan közel van Amerikához, mégis olyan távoli és egzotikus a legtöbb amerikainak - ez az ellentmondás tette Kubát tökéletes alannyá a kezdeti Destination Collection-höz. És az 'egzotikus' szó tökéletes kiindulási pontja ennek az illatnak. Havanna gazdag, élénk éjszakai életére összpontosítottak - meleg, hívogató és érzéki, a dohánylevelek, a zöld cukornád és a latin fűszerek buja jegyeivel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

melwin

2018. március 20.

Amint felkentem a kis mintám nagyon megtetszett és rögtön beugrott róla valami. Santal Carmin! Ugyan nincsenek közös jegyek, de rajtam nagyon hasonló lett Cuba. Természetesen Santal Carmin sokkal minőségibb, kidolgozottabb és krémesebb. De ha egy olcsó utánzatot keresel Cubát tudom ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.