Demeter

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. március 27.

Lelőhely:   online külföldről

A Devil's Food az 1900-as évek elején a legkedveltebb sütemény volt az Amerikai Egyesült Államokban. Ezt a tortát idézi a Demeter parfümje.

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatjegyek: mexikói csokoládé, cukor, búza

SSSAAA

2018. október 10.

Valódi csokis sütemény illat. Nekem hiányzik egy kis csavar belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Valódi csokis sütemény illat. Nekem hiányzik egy kis csavar belőle.

KittiASzuperpocok

2017. november 25.

Pokolian édes...ez az első, ami eszembe jut róla.
Égetett cukor és csokis süti illata van. Ennyi, ezt a két dolgot érzem ki belőle.
Ha van egy képzeletbeli skála 1-től 10-ig, akkor ez a parfüm 11-es. :)
Komolyan csak édes szájúaknak ajánlom. Én nem vagyok az.
Aki csak azt mondja magáról, hogy néha napján megkívánja az édeset, az meg se szagolja mert rosszul lesz :) /én/
Szóval...amiért készítették az illatot, azt hozza, maximálisan. Pont levonást csak és kizárólag azért adok neki, mert érzek benne egy kis alkoholosságot, amit a dupe parfümöknél is szoktam.
Tartósság: Brutál
Külső: Demeter, semmi extra
Összhatás:Kiakasztja az édességmérőmet :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Pokolian édes...ez az első, ami eszembe jut róla.
Ha van egy képzeletbeli skála 1-től 10-ig, akkor ez a parfüm 11-es. :)
Komolyan csak édes szájúaknak ajánlom. Én nem vagyok az.
Tartósság: Brutál
Külső: Demeter, semmi extra
Összhatás:Kiakasztja az édességmérőmet :) :) :)

pomme

2016. október 27.

Pont olyan, amilyennek elképzeltem, keserű kakaó és tésztaillat vaníliával. Önmagában nem használnám, mert úgy tényleg csak egy süti, de ha Prada Candy-vel kombinálom, nagyon finom keserédes gourmand illatot kapok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

necra

2015. június 28.

Nekem ez nagyon nem jött be. Finom csoki illat, ami 2 percig tart, utana vmi mű semmi. 10 perc utan pedig teljesen eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

gerbaud

2013. március 27.

Igazán ennivaló illat a szó szoros értelmében. Egy az egyben csokitorta illatú, úgyhogy édesszájúaknak ajánlom, akik az édességet nem csak megenni, hanem magukon érezni is szeretik. Mindemellett nem émelyítően édes, nem kell tőle megijedni. A tartóssága ahhoz képest, hogy csak EDC, egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.