Demeter

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. március 27.

Lelőhely:   online külföldről

Tengerparti napsütötte hétvégét idéző illat.

Illatcsalád: aromás-gyümölcsös

Illatjegyek: fügelevél, füge

melwin

2018. március 20.

Nem rossz, egyáltalán nem rossz. Nagyon emlékeztet L'artisan Figuier-jére. Persze az jóval szofisztikáltabb, de Demeter Fig leaf kellemesen meglepett. Néha kicsit azért hoz egy amolyan szappanos beütést, de aztán meg nem érzem. Ez oda-vissza megy, aztán nagyon szépen lágyul. Tartóssága közepes a Demeter-ek között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.