Demeter

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2015. január 29.

A nyári zivatarok illata.

x

2015. február 6.

Az egyetlen Demeter, amihez eddig szerencsém volt, és meddig vártam rá, hogy újra elérhető legyen az eperneten!

Kellett pár alkalom, hogy megérezzem, mitől is zivataros. Először csak a nedves zöld levelek nagyon életszerű, természetes képe jelent meg az orromban. Végül ráéreztem az ózonos jellegre. Igen, nagyjából ózonos és zöld az illata, teljesen olyan, mint a kert viharban. Tartóssága a szokásos, nem a legjobb, de hát kölni / EDC, igazából rajtam kicsit tartósabb is, mint amit vártam. Nagyon érdekes élmény, és várom, hogy kipróbálhassam nyáron is.

Bárcsak lenne Demeter üzlet Magyarországon, ahol több illatukat is megismerhetnénk! Annyira izgalmasak a név és koncepció alapján!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.