Denim

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: fenyecset, Módosítva: 2018. június 25.

Fejillat: bergamott, zsálya, petitgrain olaj

Szívillat: tömjén

Alapillat: vetiver, borostyán, cédrus

Carlito

2021. március 17.

Ez valami borzalom....Jó áron tudtam szerezni de ez 500 ft -ot nem ér...Gyomorforgató a fiatalabb korosztály messziről kerülje el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

fenyecset

2018. július 13.

Nagy klasszikus a Denimtől. Igazi túlélő a mai világban, ahol minden parfüm folyamatos átszabásra kerül, és lassanként belehal a szabványosításba. Intenzív, karakteres, erőteljes férfiillat, mindennemű uniszex-vattacukor jellegtől mentesen. A friss, élénk, tömjénes-fás illatkarakter erőteljesen jelen van mindvégig, a tartóssága megfelelő, a kompozíció pedig - az én érzékelésem szerint - nem változott számottevően a megjelenése óta sem, ami nagy szám a mai világban. A klasszikus, kissé nyers, erőteljes és lekerekítetlen férfiillatok kedvelőinek ajánlom, azoknak, akik az őszinte egyszerűséget értékelni tudják egy parfümben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.