Denivit

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Denivit White Pro Laser fogfehérítő fogkrémet professzionális kezelések inspirálták az eredményes és ragyogó otthoni fogfehérítés érdekében: hatékonyan távolítja el az étel, ital vagy dohányzás okozta elszíneződéseket, védelmet nyújt fogkő, fogszuvasodás és ínyproblémák esetén.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Annai

2020. szeptember 1.

A kávé/tea okozta elszíneződésekre kerestem fogkrémet. Naponta háromszor, négyszer mostam meg vele a fogam, legalább három percen keresztül, ahogyan a dobozán is javasolták. Így működött, elégedett vagyok vele. Ami nálam még előnyt jelentett, az az, hogy nincs erős mentolos íze mint a legtöbb fogkrémnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Jelizz

2020. április 11.

Nem a legolcsobb fogkrem es nagyon picike. Enyhe mentolos ize van es nemigen habzik. Sajnos semmi feherito hatasat nem vettem eszre de meg csillogni sem csillogtak szepen a fogaim, viszont annyira tisztitott hogy nyikorogtak a fogaim. Hat nem tudom.. maradok az Elmex white sensitevnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

petra07

2020. március 5.

Eleinte, az első pár alkalom után látványos volt a fogfehérítő hatása, nagyon meg voltam vele elégedve, hogy már ennyi használat után is ilyen eredményes. De aztán utána már kevésbé tűnt hatékonynak, mintha az, amit tudott, kifújt volna párszori használat után. Baromi drága is ahhoz képest, hogy 50 ml, szóval reménykedtem benne, hogy azért hosszabb távon is kitart. Lehet, hogy a lila társával még megpróbálkozok egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

szilvia.bano

2018. december 17.

Kevésbé jött be, mint a white&brilliant. Jól feltöltött elektromos fogkefével egészen jó, de nem vagyok teljesen megelégedve a fehérítő hatással. Az íze ugyancsak nem jön be annyira, de kombinálva használom ezeket a fogfehérítő krémeket egy másik szintén fehérítős fogkrémmel (Colgate max white). Talán az sem mindegy, hogy hosszan tartó fehérítő hatást ígér-e az adott termék, vagy szennyeződésgátlást. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.