Derma E

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nba, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• speciálisan érzékeny bőrre kifejlesztve.
  • nyugtatja, felfrissíti a bőrt
  • visszaállítja a bőr pH-egyensúlyát
  • bezárja a pórusokat.

Lencseee

2017. március 18.

Nekem es a boromnek is tetszik. Hamlasztos napokon nem hasznalom,ellenben a HA napokon ezt reszesitem elonyben a koreai tonerekhez kepest. Nem irrital,nincs szaga,nem szarit,jol hidratal, felfrissiti a boromet. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

aminaleyla

2016. április 12.

Mivel erősen fogyóban volt a kedvenc Paula's Choice tonikom, ezért kerestem egy kb ugyanolyan hatásos, könnyed, tele mindenféle földi jóval-tonikot. Az Oh My Brush blogon olvastam erről a termékről, nagyon szimpatikusnak találtam a leírást, az ára is kedvező volt, úgyhogy nem sokat gondolkodtam rajta, megrendeltem.
Abszolút hozza a blogban leírtakat, rövid idő alatt kenterbe verte a PC-t nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol