Dermacol

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: juctus, Módosítva: 2012. november 12.

Kiszerelés:   8,5 g

Duo pirosító.

Bebek

2015. július 11.

Nagyon tetszik a nyomott virág mintás külseje! De persze nem ez a lényeg. :) Nagyon jól pigmentált - de szerencsére azért annyira nem durva, hogy rögtön bohócarcot csináljon. :) Egész nap kitart kopás nélkül. Nekem abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

anett29

2012. december 3.

Most érkezett meg a dermacoloros rendelésem és ez is benne volt. Szép színű, eléggé pigmentált pirosító és nagyon kellemes az illata.
Jó vételnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Jó vételnek érzem.