Dermacol

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2012. július 5.

Könnyű, átlátszó fixáló púder. Minden típusú alapozót fixál és selymes hatást kelt egész napon át. Minden doboz púderecsetet és szivacsot is tartalmaz. Világos és egy sötétebb színben kapható. A cseh sminkmesterek szövetségének ajánlásával.

DNM

2021. április 11.

Nagyon szeretem, könnyű és tartós, illatmentes, olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Nagyon szeretem, könnyű és tartós, illatmentes, olcsó.

Brunettee

2020. június 22.

Tök jó ez a púder. Mattít, fixál, mindent a helyén tart. Picit világosít, óvatosan kell használni. Nekem a hétköznapokban túl sok, de alkalmakra tökéletes kis púder.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

giudittina1978

2012. június 24.

Nagyon jó, láthatatlan, mattító púder. Nem irritál, jól és tartósan fixál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Nagyon jó, láthatatlan, mattító púder. Nem irritál, jól és tartósan fixál.

Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77491