Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BettinaTotika, az összetevőket feltöltötte: Justforme, Módosítva: 2021. március 4.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok

Allergénmentes szenzitív dezodor. A bőrbarát hatóanyagoknak köszönhetően nem okoz irritációt és nem hagy foltot a ruhán. Káros vegyszerek nélkül véd a kellemetlen szagoktól, 24 órán keresztül. Sérült vagy irritált bőrre nem alkalmazható!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rozsa83

2023. június 3.

Imádom az illatát! Tökéletesen működik. Akinek nem vált be az valamit rosszul csinál, lehet a műszálas ruhákkal van a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 3.

kisrizs

2023. május 28.

Megvettem, mert tetszett, hogy mentes mindenféle károsnak mondott alapanyagtól. Kétszer használtam és ki is dobtam. Semmit nem ért, már a nap felénél az illata irritáló szagú, kimondottan kellemetlen szagom lett, és izzadásgátlóként se állta meg a helyét. Sajnálom, mert reméltem, hogy a jelenlegi helyett találok egy egészségesebb alternatívát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 28.

Arianne

2023. május 1.

Habár nagyon tetszik az illata, amikor felkenem, viszont egy óra múlva büdösebb vagyok, mintha nem is használnék egyáltalán semmit:(
Sajnos emiatt csak egy csillagot adok, pedig nagyon sokszor adtam neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

Sajnos emiatt csak egy csillagot adok, pedig nagyon sokszor adtam neki esélyt.

Tinaa95

2023. április 2.

Csak az illata jó, zsíros, ragacsos. Nem ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 2.

Csak az illata jó, zsíros, ragacsos. Nem ajánlom!

reginaqueen

2021. augusztus 23.

hatástalan, nem éri meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

hatástalan, nem éri meg

Rekassav

2021. július 25.

Próbaként vettem, szerettem volna valami természetes összetevőjű deót. Az állaga eleinte nagyon szokatlan volt, aztán idővel megkedveltem, de nyáron vettem észre, hogy ha nem hagyok elég időd a száradásra összekeni a ruhát és zsír szerű foltot hagy. Izzadásgátlásban nekem bevált, most beszereztem a golyós verziót, az egyelőre jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.

clar

2021. június 22.

A világon semmit nem ér. A Használata után már 1 óra múlva izzadt és büdös voltam egy irodában ülve, ahol még kellemes idő is volt. Nagyon nem ajánlom. Kár, pedig önmagában nagyon kellemes illata van és jó drága is volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

kiskacsa480

2021. május 31.

A kókuszos változat volt az első amit kipróbáltam de pár hete ezt vettem meg az illat váltás miatt. Bevallom, a kókuszos jobban bejön, ennek számomra kicsit erős illata van, de amúgy hamar visszafogja magát és nem érződik intenzíven. Továbbra is elégedett vagyok a termékkel mint korábban is írtam a másik terméknél. Mostmár azért izzadósabb napokat élünk és a deo csak teszi a dolgát. Soha nem voltam még büdi mióta ezt a termékcsaládot használom. Legközelebb lehet kipróbálom a golyós változatot mert a gél szerintem jobban fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

MirtillCica

2021. március 22.

Az illatát nagyon szeretem.
Első használat előtt a bőrt letisztítottam citromos vattakoronggal, hogy az aluminiumsókat eltávolítsam. Utána ez a stift tudja is tenni a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

Az illatát nagyon szeretem.

Maia.12

2021. március 18.

valóban nem hagy foltot, kellemes,szinte észrevehetetlen illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

valóban nem hagy foltot, kellemes,szinte észrevehetetlen illata van

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).