Dermaflora

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Justforme, Módosítva: 2022. május 23.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok

Dermaflora Natural Cosmetics 0% Sensitive with MSM gél stift fő jellemzője az illatmentesség. Kifejezetten azok számára ajánljuk, akik illatallergiában szenvednek, vagy parfümöt használnak. Kíméletesen ápolja és dezodorálja a hónaljat. Hagyja a bőrt lélegezni és segíti annak természetes védekező mechanizmusát visszaállítani. Nem okoz irritációt. Nem hagy foltot a ruhán.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Angel86

2023. július 5.

Nekem bejött. Mondjuk túl nagy elvárásaim nem voltak vele szemben, gondoltam hogy nagy melegben és műszálas ruhákkal kevés lesz, így is lett, de most úgy áll a dolog, hogy ősszel-télen-tavasszal és még nyáron is, ha nincs az a nagy hőség, akkor nekem elég, össze sem lehet hasonlítani azokkal, amik valami réteget képeznek a bőrön és az még napok múlva is ott van, hiába mosom. Hónaljban szűk és műszálas ruháknál még ma is azokhoz nyúlok, de már legalább nem minden nap. Szerintem hosszútávon meghálàlja a szervezetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 5.

Nina002

2022. június 6.

Nagyon nem jött be. Nem tetszik az illata és nem vált be nekem, mint dezodor sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).